Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 21 évesen nem késő elkezdeni...

21 évesen nem késő elkezdeni "élni"?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó személyiség vagyok, félek is attól, hogy az emberek mit szólnak hozzám. Eddig sem jártam el sűrűn ide-oda, sőt. Nem pasizásra gondoltam, hanem kapcsolatok építésére, minél több ember megismerésére.
2014. aug. 25. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő. Bármikor megismerkedhetsz új emberekkel :)
2014. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem hiszem, hogy késő lenne. Ha normális emberekkel ismerkedsz, akkor nem fognak semmit sem szólni.
2014. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen téren nincs olyan, hogy késő, pláne nem 21 évesen! :)
2014. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem! Sőt, az a tapasztalatom, hogy az ember az élete során mindig új emberi-kapcsolatokat épít ki :-)
2014. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mért lenne késő? Az ember minden életszakaszában tud nyitni új dolgok felé, ha akar. Nincs olyan, hogy akkor innentől lezár egy kapu és akkor zárkózzon el mindentől. A nyitottság csakis Tőled függ, így ha most érzed úgy, hogy szeretnél kapcsolatokat alakítani, akkor hajrá!:)
2014. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatok építése 50 évesen sem lesz késő.
2014. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell elkezdeni élni!


Én is ilyen vagyok mint te csak 22 évesen, jó eddig is éltem úgy ahogy de annak az időszaknak véget ért, és 3 éve is alig alig voltam valahol meg sok barátom eltávolodott tőlem, barátnőm sem volt még, annak más oka is van, ami ellen teszek is. De én is gondolkozok már azon hogy kezdeni kéne valamit magammal. Én most fotózásba kezdtem bele így egyedül időnként elmegyek kirándulgatni ha olyan az idő meg rá is érek, de mégis jobb lenen egy társaság :) Más téren meg nem tudom hogy lehetne, bulizni nem nagyon szoktam, meg nem is nagyon szeretek, a sok vásnak semmi értelme, ezenkívül meg nem látok más lehetőséget ahol ismerkedni lehetne.


De nem késő elkezdened, mert egy régi ismerősöm 23 évesen kezdett el kitörni az életbe.

2014. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sosem késő elkezdeni! ;)
2014. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok és én sem éltem még komoly kapcsolatom sem volt soha és még munkahelyet sem találtam mert nincsenek kapcsolataim hiába vagyok tanult.


Bízom benne hogy sikerül próbálok először is a saját korlátaimat átlépni. Mivel én is egy rendkívül visszahúzódó természet vagyok és nehezen barátkozó főleg férfiakkal.


26/N

2014. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Egy emberöltő sok idő ám :) amcsiban 21 a nagykorúság határa pl.


Aki tanulni akart vagy túl fiatalnak érezte magát sok dologra eddig, az akár 30 évesen is kezdhet élni. És akkor mi van? :D Talán rheumád van, ami siettet? Nem tudsz majd elmenni a bárig 25 évesen már? :D

Ugyan már.

2014. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!