Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 15 évesen késő...

Szerintetek 15 évesen késő elkezdeni egy küzdősportot vagy megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés
Most ez a két nagy álmom van, de félek hogy késve kezdem. Sokan az én koromban már versenyekre járnak vagy profin csinálják. Úgy néz ki hogy most összejönne mind2. Szerintetek késő nekik állni vagy még be bírom hozni az elmaradást?
2013. nov. 19. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha sem késő! :) Lehet hogy nem leszel világbajnok, de ha tényleg ez a vágyad akkor még most kezd el, mert ha hezitálsz csak elúszik a lehetőség. :)
2013. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Késő. Gitározni középszinten tanulhatsz meg játszani, de azt is minimum 5 évig hetente többször kell gyakorolni. Tapasztalat.

Késő elkezdeni a küzősportot. Én 6 évesen kezdtem, több mint 10 éve jui ji cu-ra járok. Azt sem lehet 1 nap alatt elkezdeni.

2013. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szívesen csinálod, semmihez nem késő, tökmindegy milyen szinten vagy, nem kell versenyezni, elég, ha hobbiszinten űzöd.

Én 14 évesen kezdtem gitározni, egyedül, nem túl intenzív tanulással kb 5 év alatt elfogadható szintre jutottam, majd együttesben játszva 1 év alatt sokszorosát fejlődtem, mint előtte az 5 év alatt. Megfelelő környezetben gyorsan lehet fejlődni. Ritmusérzék meg jó hallás viszont kell hozzá, anélkül nagyon nehezen fog menni.

2013. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!