Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 21 évesen nem késő elkezdeni...

21 évesen nem késő elkezdeni "élni"?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó személyiség vagyok, félek is attól, hogy az emberek mit szólnak hozzám. Eddig sem jártam el sűrűn ide-oda, sőt. Nem pasizásra gondoltam, hanem kapcsolatok építésére, minél több ember megismerésére.
2014. aug. 25. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp érzek, hogy kicsit mintha elrepült volna felettem az idő és bár fiatal vagyok még, olyan mintha nem használtam volna ki rendesen az "időmet". Valahol az introvertált-extrovertált vonal közepén vagyok én, nagyon jól tudom érezni magam egyedül is, de ha szórakozni megyek, akkor is. Csak mostanság nagyon ritkán megyek, mert kevés barátom maradt helyben én meg egyedül nem szeretek elmenni bulizni. De egyébként nem rajtam múlna, mennék én gyakrabban, mert imádok táncolni. :P

Ehhez viszont sajnos nem építettem ki új kapcsolatokat.

Akik nem ismernek közelről, sokan azt hiszik, hogy túl csöndes vagyok és nem tudok jót bulizni, lazulni, de aztán ha mégis bulizok vagy kikapcsolom magam, sokan meglepődnek, hogy nem is vagyok az a magába roskadó fajta. :)


26/F

2014. aug. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9/11es vagyok .....


Nagy tanács!!! Sosem késő változni!! :)

2014. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!