Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a hidegvízzel leöntős...

Mi ez a hidegvízzel leöntős baromság? És mi van ha én nem fogadom el a kihívást?

Figyelt kérdés
Pfff
2014. aug. 27. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fizetned kell 20 ezer ft-ot az általuk megjelölt betegeknek.
2014. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha nem fizetek? :D:D:D:D Elvisz a gestapó? :D:D:D
2014. aug. 27. 10:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok totál félreértelmezték, vagy szándékosan másították meg, a kihívást eredetileg teljesíteni "kell", ÉS adakozni, nem pedig vagy-vagy, néztem pár magyart, és baromira szánalmasan hangzott ez a "le kell magam önteni, vagy adományoznom kell egy jótékony szervezetnek" :D
2014. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Adakozni szívesen adakozok pár ezrest (nem 20-t, mert annyim nekem sincs jelenleg...), de leönteni magam nem fogom, menjen mindenki a fenébe ezzel a hülyeséggel offf
2014. aug. 27. 10:09
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy baromság... Akinek meg rossz a szíve ott haljon meg mi? Mellesleg a karitativitast nem lehet kényszerből
2014. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez már az ezredik kérdés ugyanerről... (-_-)

Eredetileg egy bizonyos betegségre próbálták felhívni a kihívással a figyelmet, csak mint mindig, a legtöbb magyar lusta volt utánaolvasni és így elterjedt a hülyeség.


[link]

2014. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy a magyarok mennyi mindent képesek viccre menni. Undorító.


Eredetileg ez egy kezdeményezés, hogy felhívják egy súlyos betegségre a figyelmet. (Hogy miért a leöntési formát választották, azt nem tudom.)

Eredetileg adakozni kell 200 és 1000 dollár között az embernek, és miután ezt megtette, videóra venni, hogy leöntik/leönti magát hideg vízzel, ezzel "bizonyítva" hogy ő adakozott, és ezzel együtt más embereket hív meg, akiknek ugyan ezt kell megtenni.

2014. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Azért ne úgy csináljunk már, mintha csak a magyarok értelmeznék félre. Az összes idióta fiatal ezt csinálja.


Amúgy meg nem KELL megtenned semmit, ha nem akarod, le is szarhatod. Főleg hogy elvileg az adományozás és a figyelemfelhívás volt a lényeg, de mivel a csökkent értelműeknek annyi maradt hogy "öntsük le magunkat hideg vízzel" így értelmét veszítette az egész.

2014. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem ne is adakozzide, kiderült, hogy az adományok felét bérekre és egyéb juttatásokra használják fel.


Inkább adományizz valamelyik magyar kórháznak.

2014. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Újabb divatbaromság.

A hidegvizes része azért baromság, mert abban, hogy vizes leszel semmi kihívás nincs. ülsz és kész. másrészt, ha hagyod, hogy leöntenek hideg vízzel akkor nem bátor vagy hanem hülye.

A karitatív részét meg azért nem értem, mert ha adakozni akarsz akkor adakozz. de minek róla videót csinálni? Ennyire kell, hogy lássák mások is mennyire nagy szíved van?

Nem értem...

2014. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!