Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem értem, hogy a B épület...

Nem értem, hogy a B épület című könyv fölé oda van írva hogy 'Hűvösvölgyi gimnázium' ami szerintem akkora baromság mert már van egy Hűvösvölgyi suli című könyv. Szerintetek is hülyeség? Tök sok más nevet tudott volna adni a gimnáziumnak!

Figyelt kérdés
(mellesleg nagyon unalmas könyv, nem ajánlom senkinek)

2014. aug. 22. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanabban a suliban játszódik csak mások a szereplők. Második bőr lehúzása a kiadótól.
2014. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a B épületet nem olvastam, de az nektek is feltűnt, hogy nem ugyan az írta Őket? :O
2014. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze hogy feltűnt, ezért írtam hogy mi eza koppintás?
2014. aug. 22. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem koppintás, mert a kiadó felkérésére írták meg.
2014. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
13%
Nagyon hülyeség!!! óriási rajongója vagyok a HVS-nek és nagyon rosszul érintett hogy valaki azért mert a másik könyvnek nagy sikere van lemásolja a címet! szerintem ez már a legalja! miért nem képes kitalálni egy önálló történetet?? -.-"
2014. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Ekkora marhaságot még életemben nem hallottam. Olyan nagyon nehéz lett volna kitalálni egy saját történetet? Még ha kiegészítőkötet akkor oké, de hogy az írója is más! Egyébként imádom a HVS-t
2014. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettő, nektek tényleg nem sikerült felfogni, hogy nem koppintás, engedéllyel, külön felkérésre íródott a könyv?!


Utolsó, akkor nehogy olvass Star Wars, 39kulcs stb. könyveket, mivel azok köteteit más-más emberek írták.

2014. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a B épület legalább annyira jó mint a hvs. Szerintem egyáltalan nem kopizás, mert attól még h ugyanabban a suliban játszódik nincsen SEMMI közös bennük! Nem változtatna semmit se a könyven ha pl. (most csak ez jutott eszembe) Nyulak Gimnáziuma lenne a címe!!!
2014. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!