Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire zavarna titeket, ha...

Mennyire zavarna titeket, ha egy nagyon csúnya, eltorzult arcú emberrel kéne beszélnetek?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyulnátok hozzá, barátkoznátok vele ha amúgy rendes?
2014. aug. 29. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, barátkoznék vele.
2014. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha amúgy rendes,akkor igen.
2014. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem lehet, hogy kissé rasszista módon viselkedsz? Az embereket nem a külsejük alapján, hanem a belső értékeik szerint kell megítélnünk! Az a lényeg, hogy ne mutasd ki, hogy vlm problémád van a külsejével, mert ha ő rájönne, h te mire gondolsz, mindketten kellemetlenül érezhetnétek magatokat! Egyébként, ha még rendes is, akkor nem értem mi a probléma!? Ha anyukád lenne az, őróla is ki mernéd ezt írni? Nem hiszem.
2014. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
nem vagy csúnya, hidd el nekem. És az arcod sem torz. Ezt egy nagyon jó barátod mondja neked.
2014. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Értelmes, civilizált emberek nem a kinézet alapján ítélik meg a másikat. Az egy hülye sznob szokás, hogy csak a "szép" ember lehet jó.
2014. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Láttam már nálad csúnyább arcút is, mégis jobban kijöttem vele, mert rendes volt.
2014. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Beszélgetnék vele, és barátságot is kötnék vele ha a nézeteink és hobbijaink passzolnak.

De be kell valljam, kellene egy kis idő amíg hozzászokok. Az embernek akaratlanul is a szokatlanra téved a szeme és néha a kelleténél tovább ottmarad a tekintete.

2014. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz eltorzult alatt? Ha az a brutálisan sokkoló kategória (olyan discovery channel alapanyag), akkor kellene némi idő, míg hozzáedződök a látványhoz, de amúgy ha érdeklődési köreink, mentalitásunk passzol, akkor szívesen barátkoznék vele.


Ha nem ilyen szintű torzulásra gondolsz, hanem pl. megégett az arca (olyan enyhe agy közepes szinten) vagy nagy sebhelyek vagy anyajegyek borítják, akkor hozzászokási idő se kéne, simán menne a barátkozás.


Megkérdezhetem, miféle arctorzulásról beszélsz?

2014. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a kinézet alapján választom meg a barátaimat.
2014. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az a baj hogy mostansag mindenki kulso alapjan itel.meglatnak egy eltorzult arcu embert es inkabb kikerulik.pedig attol hogy valami miatt olyan az arca, meg lehet ugyanolyan ember mint a tobbi
2014. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!