Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi oka lehet annak hogy az...

Mi oka lehet annak hogy az emberek utálnak mint sem kedvelnének?

Figyelt kérdés

Gimibe míg jártam, szinte sosem voltak barátaim, mindig egyedül ültem. Vagy ha volt is valaki az sem barát volt. Pedig én mindig próbáltam valakihez ragaszkodni, de még sem vettek figyelembe sem. Egy lánnyal megbeszéltük hogy egymás mellett fogunk ülni, erre fel más ült mellette szeptembertől. Azt mondta hogy összevesztünk, pedig nem is volt köztünk vita. Amikor meg már azzal a lánnyal veszett össze utána már jó voltam neki. Igaz kis csendes, magamnak való vagyok, de kevesebb és normálisabb emberek társaságában jobban megtudok nyílni. Igaz ennek már vége, mert nem járok gimibe.

Nem tudom mi de nálam valami kiváltotta az alacsony önbizalmat. Egész egyszerűen a legtöbb embernél rosszabbnak látom magam. Ha a Facebookra rakok ki képet azt sem sok ember lájkolja, ebből is látszik hogy nem kedvelnek az emberek.

Volt már munkahelyem ott sem éreztem hogy annyira csipáznának.

Párkapcsolataimban szintén szerencsétlen vagyok. Nem sokáig tartanak a kapcsolataim, és igaz nem mindig, de általában velem szakítanak. De indokot nem mondanak miért. Pedig én alkalmazkodtam hozzájuk.


2014. szept. 2. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A baráti vagy más kapcsolataid közül hányat kezdeményeztél te?
2014. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez miért lényeges? Amúgy mint írtam nem voltak barátaim.
2014. szept. 2. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért lényeges, mert tudni akarom, hogy kezdeményeztél-e valaha bármilyen kapcsolatot, vagy csak csendben vársz, amíg észrevesznek, talán. Annak, hogy barátaid vannak, vagy kapcsolataid sok köze van ahhoz, hogy mit sugárzol ki. A pozitív, mosolygó, kommunikatív emberekhez, akikről látszik, hogy kedvesek vagy könnyen megközelíthetők, azokhoz szívesebben mennek oda mások is. A szomorú emberek környékén szinte ösztönösen csenbden akarunk lenni, magára hagyni stb.

Illetve képesnek lenni elindítani egy társalgást, egy ismerkedést fontos, mivel sok olyan ember van, aki szintén fél, vagy úgy gondolja, hogy a másiknak kellene kezdeményeznie, ezért azok, akik kezdeményeznek, mindig előnyben lesznek ilyen szempontból.

2014. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy volt már úgy hogy én mentem oda egy lányhoz beszélgetni.
2014. szept. 2. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Na az tök jó. Most már csak sokszor kell ezt ismételni. Légy te a kezdeményező. Ha úgy tekintesz az életre, hogy "hogyan tudom elérni, hogy megtörténjen", és aztán teszel érte, akkor nagyban megnöveled az esélyeidet. Nem csinálni semmit, és várni mindig "biztonságosabb" persze, de történni sem fog sok minden, az is biztos.
2014. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az a helyzet hogy az idő elmúlásával csak félénkebb lettem.
2014. szept. 2. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor eljön a cselekvés ideje, ne hallgass a félénkségedre. Csak csináld.
2014. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!