Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azért utálnak, mert nem...

Azért utálnak, mert nem vagyok velük egy anyagi szinten? Magyarán zavar az valakit, ha nem csóró az ember?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyképű, ezt mondom. Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy ez a szüleim munkája, nem az enyém, nekem semmim nincs, ez mind a szüleim tulajdona.

De úgy érzem utálnak páran! Sose voltam senkivel paraszt, bárki szólt hozzám meghallgattam, segítettem! Tényleg! Azt hiheti az ember, ha valakinek van jobb anyagi helyzete az tahópparaszt. De én nagyon ügyeltem erre!

Nem hordok márkás ruhát, ami feltűnést kelthet, az az, hogy nem busszal, hanem kocsival járok, és van 1 kozepkategóriás telefonom! Mas semmi! Ha ezeket nem látják, senki nem gondolná, hogy nem vagyok olya mint az átlag, sőt a szegények!


De valahogy sokan bunkók velem! Szoktak megjegyzést tenni, hogy hát igen... Neki nem gond ha késik a vonat! Szoktak beszólni, hogy na, itt a taxis!

Osztályban! Pedig sose mondtam, látták! Most álljak be a megállóba?

Van, hogy köszönök az osztálytársaknak, mikor reggel Kiszállok a kocsiból, és el fordítják a fejüket!

Tényleg nem értem! Azért utálnak, mert nem a buszmegállóban fagyoskodok mint ők?

Ne akarom elhinni, hogy ennyi elég indok!

Mert még ha turaztatnam a kocsit, vagy ledudalnam őket értenem de sose teszek ilyet!



2014. jan. 16. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
irigyek, le kell őket szarni ennyi az egész
2014. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Irigység. Ez általános ebben az országban sajnos. Mindenki azzal foglalkozik, másnak mije van.

Hogy te autóval jársz, ők meg busszal, ettől kevesebbnek érzik magukat nálad, és emiatt utálnak. Hogy szembesíted őket azzal, hogy nekik nem megy olyan jól. Ez az ő problémájuk, a szegényes, szánalmas életfelfogásuk az oka. Ne törődj ezzel, te attól még továbbra is maradj ilyen szerény, és járj nyugodtan autóval. Próbálj barátokat találni olyan srácok között, akiknek az értékrendjük normálisabb, mint nekik.

2014. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

persze hogy zavarja, de ők lennének a legnagyobb parasztok, ha nekik telne autóra, és dudálnák le a társaikat


az ilyen emberek megérdemlik, hogy nagyképűsködjenek velük


nyugodtan mond meg, hogy igen, nekem nem gond ha késik a vonat, mert autóval járok

2014. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Én pofánvernélek, és igen, azért, mert gazdagabb vagy, mint én. Sajnos nem tehetem, mert semmi kedvem börtönbe vonulni, vagy bírságot fizetni (meg persze személyesen nem ismerlek). Igaza van a 80%-osnak, az egész ország így működik. Ha még vannak illúzióid, azt tanácsolom, húzzál el innen. Itt Mo.-on, farkasok között nem a gazdag, hanem az erős marad életben.
2014. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Négyes, mondtam, hogy nekem semmim nincs! Minde a szüleim jóvoltából van!
2014. jan. 16. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Azért ne tojjál be, monitoron keresztül nehezen tud bárki is a képedbe mászni. Kezdj el tujázni mint a többi, és akkor majd nem gondolnak patkánynak. Rém egyszerű.
2014. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az emberek sok olyan helyzetben irigységet látnak ahol nincs. Egyszerűen csak ez is egy olyan dolog ami összehozza az embereket, a közös ellenség, és erre legalkalmasabb az átlagtól eltérő tagja a csoportnak, jelen esetben te.
2014. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát még akkor mit szólnának, ha busszal járnál! Beülnél reggel, távirányítóval kinyitnád a kertkaput, kitolatnál, aztán útközben felszednél pár kölyköt...:)
2014. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy nagyképű mégis azt írtad, hogy "csóró az ember". De tudod, te nem csak nagyképű vagy hanem buta is. Megérdemled amit tesznek!
2014. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szultán xy válasza:

Szerintem a csóroval nem mondott semmi rosszat,,

sőt aki csóró annak valami oka van lehet h meg is érdemli cigi pia minden héten 5000-10000 ezerért buli és még ők a csórók,persze arcuk az van h h mi van kulák gazdagék ,anyádék jól keresnek,mért neked nem anyád adja a zsebpénzt nem apád veszi a telefont vagy a tévéd ps xbox stb marhaságok előbb néz széta a saját portádon aztán a másén.... persze itt is megvannak a kivételek de azok nem is ugatnak ...

2014. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!