Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most mentem gimnáziumba és...

Most mentem gimnáziumba és szeretnék beilleszkedni az osztályba. (23 lány és 4 fiú) Vannak akik már jó vannak de nekem nincs ismerősöm ott. Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezd azzal hogy beszélgetsz a padtársaddal

Szünetbe lemész a többiekkel a büfébe.

2014. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs téma miről beszélgetni.
2014. szept. 10. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mi a kedvenc könyvük, filmük, sorozatuk, zeneéjük stb. Mi a hobbijuk, ezek közül biztosan hozzá tudsz szólni valamelyik témához, és akkor már erről tudtok is beszélgetni. Ha ennyiből sincs közös témátok, akkor vitassátok meg milyenek az új tanárok, az új suli stb. Kérdezd meg, hogy mennek-e a szakkörökre és ha igen és ha szeretnél tarthatsz velük.
2014. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 István000 ***** válasza:

Idővel akad majd téma. ;)

Autók, motorok, játékok, sportok, számítógépek, hobbik, cigi, alkohol, csajok, élmények, osztálytársak, tanárok...

Másodikban-harmadikban előjön a vallás, a politika. :D

Csak ne ítélj el/ne szólj le másokat, mert az ostor visszacsap.


Kell egy kis idő, amíg mindenki feloldódik. Az sem jó, ha erőlteted és te kerülsz a középpontba. Csak lazán. :)

2014. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!