Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy (szinte) ismeretlen...

Ha egy (szinte) ismeretlen ember feltesz neked egy kérdést (rólad), akkor . (ld. Lent)?

Figyelt kérdés

hogy reagálsz:

1. válaszolsz,

2. visszakérdezel, hogy ő hogy van ugyanezzel

3. elvárod, hogy elmondja ugyanezt

4. nem várod el, hogy elmondja.

5. jobban esne, ha először ő mondaná el ugyanezt magáról, aztán kérdezné meg rólad.

5. ha miután válaszoltál, visszakérdeztél, és azt válaszolja, hogy ő most ezt nem mondja el magáról, akkor mit teszel? Leírod magadban őt?


Ilyenek érdekelnének, ki hogy éli / élte ezt meg.



2014. szept. 13. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért ez nagyban függ a kérdéstől. Ha eléggé személyes témát érint, akkor csak abban az esetben válaszolok, ha megbízok az illetőben. De válaszolok. Vissza is kérdezek, ha érdekel, hogy ő hogy van vele. Ha nem vagyok rá kíváncsi, akkor nem kérdezem meg tőle. Ha megkérdezem, és nem mondja el, akkor sem írom le magamban, nem tudhatom, hogy miért nem árulja el.

Volt, akit szinte nem ismertem, mégis beavattam a magánügyeimbe, nem is tudom megmagyarázni, hogy miért. De ha én kérdeztem, ő is válaszolt. Viszont általában nem szívesen teregetem ki a személyes dolgaimat idegeneknek, olyankor udvariasan közlöm, hogy erre nem válaszolnék.

Ez nagyon helyzet és személyfüggő, így nem lehet rá egyértelmű választ adni.

2014. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdéstől függ.
2014. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!