Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok Slashről?...

Mit gondoltok Slashről? Mennyire tartjátok jó gitárosnak?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a gitár félistenének tartom,de nagyon érdekel a véleményetek!

2014. szept. 14. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól játszik, de valahogy a stílusa nem annyira jön be nekem. Ezt nem tudom jobban megindokolni. A félistent azért túlzásnak tartom.
2014. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, sajnos a stílusa nekem sem jön be, de attól elismerem, hogy jó gitáros, de talán annyira nem, mint amennyire fel van értékelve.
2014. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Egyet értek veled, kérdező. A gitár másik félistene szerintem Angus Young.
2014. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Egyetértek a kérdezővel! Slash 4ever!
2014. szept. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jónak jó, de egyesek mellett elbújhatna (Randy Rhoads, Jason Becker, Jimmy Page, Jimi Hendrix, Ritchie Blackmore...)

Nem is túl változatos, ha megfigyeled. De félre ne érts- én szeretem a zenéjét, de nem ájulok el tőle...

2014. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Egyetértek azzal, hogy nem túl változatos. nekem 2 kedvenc gitárosom van: Richie Sambora (Bon Jovi) és Warren DeMartini (RATT). Előbbi mondta, hogy ő a dallamvilágot helyezi előtérbe, akkor is, ha ezzel nem tudja megcsillogtatni minden tehetségét, nem tud fejlődni, vagy új dolgokat kitalálni. Nekem az ő játékstílusa sokkal jobban bejön. Vannak ilyen listák, hogy a világ akárhány legjobb gitárosa, és lehet, hogy többen megelőzik, de hiába, ha az ő játékstílusa, és a szólók, amiket ír, jobban tetszenek.
2014. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,elismerem,hogy Jimi Hendrix a legjobb(Ezért nem gitáristent írtam),de Angus és Jimmy Page sem rossz.Slash stílusa nekem személy szerint nagyon tetszik.Még egy kérdést ha megengedtek,Slashnak most van bandája? :)
2014. szept. 16. 13:30
 8/12 anonim ***** válasza:

A másik kérdést is te írtad ki Slashről? Mindegy bemásolom ide is az ottani válaszom:

Slash Myles Kennedyvel állt össze és alapítottak egy bandát, a nevük Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators.

Pont a napokban jött ki a lemezük World on fire címmel.

Itt olvashatod a kritikáját: [link]

és itt meg is hallgathatod: [link]

Nagyon jó ki rákkendroll

2014. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt nem én írtam,azért köszönöm! :)
2014. szept. 16. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
unalmasan egyhangùan jàtszik feleslegesen hosszù szólòkat :)
2014. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!