Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok arról aki az...

Mit gondoltok arról aki az "utcán" vág vissza?

Figyelt kérdés

Mondjuk valaki idegesít iskolába vagy munkahelyeden, de nem vagy elég kreatív, vagy csak egyszerűen nem tudsz ott visszavágni. Akkor az utcán ha csak kettesben vagytok megütöd, lökdösöd illetve megfenyegeted, akkor is kiálltál magadért nem? (Ha beperelne majd elveszíti mivel senki nem látta, illetve semmi bizonyítható sérülést nem szenvedett.) Szerintetek elítélendő vagy jogos?

A kérdés csak elméleti.



2014. aug. 23. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Vagyis hülye vagy ahhoz, hogy valami frappánsat visszaszólj, ezért inkább megversz valakit.
2014. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Csak elméleti.

De megközelítőleg igen.

2014. aug. 23. 18:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond, van amikor ez megoldás lehet. Mivel sok tahó embernek semmit nem számít egy akármilyen "frappáns" visszaszólás ,mert ő is visszaszól vagy kiröhög és még jobban baxtat tovább.
2014. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A beszólásokkal nincs problémám, csak azzal, ha akadályoznak.
2014. aug. 23. 18:57
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Elítélendő. Régen rossz, ha valami szóbeli vitás esetre az a megoldás, hogy fizikailag bántalmazunk valakit... Biztos módja, hogy egy erőszakos illető legyél és a későbbiekben esetleg a családodat is bántsd, ha nem tetszik neked valami.
2014. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez gyáva hozzáállás.
2014. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kértem kedvesen, hogy fejezze be, 1 hónap múlva megint, de semmi haszna. Mért bántanám a családom? Normális ember szereti a családját...
2014. aug. 23. 20:42
 8/18 anonim ***** válasza:

Teszem fel a feleségeddel is lesz valami problémás helyzet, és 1 hónap múlva sem fogsz vele egyetérteni, veszekedni fogtok. Megoldásként őt is az "utcán" intézed el?

Nő, férfi a fizikai erőszak sosem követendő/biztató példa...

Ha egyszer elkezded a problémák ilyen fajta megoldását/kezelését nem lesz visszaút. De ha nincs is igazam és nem lesz belőled erőszakos ember én akkor sem szeretnék egy olyan ember mellet élni, aki így gondolkodik mint te, mert ezek után mit tanítana a gyerekemnek?

De a te döntésed persze, te döntöd el milyen emberré fogsz válni a későbbiekben.

2014. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igazad van 5#

De máshogy képtelen lennék visszavágni, már pedig ez rossz nekem. Én nem tanítanék ilyet senkinek, mivel én sem tanultam, egyszerűen ez tűnik a leghatékonyabb megoldásnak.

2014. aug. 23. 21:12
 10/18 A kérdező kommentje:
5. válaszoló vagyis 8# bocsánat, elírtam.
2014. aug. 23. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!