Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az gáz, ha nem járok bulizni?...

Az gáz, ha nem járok bulizni? Lesz ebből valami hátrányom?

Figyelt kérdés

18 eves srac vagyok. Regen jartam bulizni baratokkal, de egy eve semmi kedvem olyan tarsasagba menni, ami tele van reszegekkel, drkgosokkal. Viszont nem vagyok visszahuzodo, csak a disco nem jom be. Ebbol adodoan lehet valami bajom? Gondolok itt arra, hogy nem lesz baratnom.

Mert probalkozok en a lanyoknal, de eddig meg nem jott ossze semmi.

A buli hiany miatt lehet ez?


2014. szept. 21. 07:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Javitas:

-drogosokkal

-jon

2014. szept. 21. 07:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább előnyöd származik belőle .Amilyen pénzsóvár buta ribik vannak a bulikban azokkal jobb is ha nem jössz össze, csak összeszednél valami betegséget..
2014. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
El is hiszem,hogy nincs kedved a discóhoz.Ismerkedni bárhol lehet,mellesleg a discóban született szerelmek sohasem hosszú életűek.Szóval nincs gond:)
2014. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ha egyébként sincs semmi kedved menni. Nem lesz, a bulira fordított idő helyett találj ki valami mást, amit szívesen csinálsz.


Személyes vélemény: Részegektől és drogosoktól amúgy sem tanulsz el semmi pozitívat hosszú távon.

2014. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szoktam menni a haverokkal, de nem bulizni.
2014. szept. 21. 08:23
 6/11 gebasz1 ***** válasza:
20%

Az gáz ,nőket igazán ott lehet felszedni akár mennyire nincs kedved diszkózni. Tekintsd úgy hogy ez a dugás velejárója ha most nem szerzel kellő tapasztalatot később már csak lepukkant krimókban vagy társkeresőkön találsz magadnak valakit. Mimnél idősebb leszel annál nehezebb lesz.

Legyen a szlogened:Minden nőt meg kell dugni./értsd szó szerint /

2014. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne gáz, ha innál és drogoznál, lányokat sem az ilyen helyeken kell felszedni.
2014. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

#6., na éppen ezért (is) tart ott a világ, ahol. Ha az emberek a pénzen, a szexen és saját magukon kívül másra is tudnának gondolni, egészen más életet élnénk. Példa erre a távoli kelet bizonyos részei. (Természetesen óriási tisztelet a kivételeknek)


Kérdező, szerintem ebben semmi gáz sincs, sőt, én speciel nagyon tisztelem azokat az embereket, akiket a mai modern tini generáció nem tud rossz útra téríteni. Jómagam 17 éves vagyok, és még sohasem buliztam. Nem vagyok benne biztos , hogy ez csak azért van, mert nem bulizok, de nekem speciel ebből származik olyan hátrányom, hogy nincsenek igazán barátaim/fiúm.


Viszont ami barátom van (1-2 ember), azok igazán értékesek, és nem azért szeretnek, mert le tudnak húzni pénzzel, vagy mert hajlandó vagyok velük bármilyen buliba is elmenni. (Ők sem buliznak.)


Úgy gondolom, hogy a nem-bulizás rövid távon hátrány, hosszú távon viszont érték. A buliban megismert emberek általában nem lesznek értékes barátok, illetve nem fűzhetsz egy lányhoz sem értékálló szerelmi szálakat; csak pillanatnyi örömöt szerezhetnek.

2014. szept. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szor fog noni a talpadra ha nem mesz .... (csak vicc _)

En sem jarok es megis joban vagyok a lanyokkal!!!! A discoban csak ferde hajlamu noket tudsz felszedni a nemi betegsegukkel egyutt :D( nem vicc , jo sok embert ismerek aki igy jart .... )

Rendes lanyokat nem a discotol 10 meterre levo padrol szeded fel hanem mikor elmesz egy civilizalt balba vagy barhova ( csak nem disco .. :))) }

Inkabb diszko helyet hivjal meg egy lanyt moziba ,fagyizni, barhova vidd el .... :D es ne gondolj a discora !

Es termeszetesen ebbol majd kesobb fog elonyod szarmazni majd mikor fogsz meghazasodni (nem ugy fognak rad nezni mint egy latorra :D hanem ugy fognak rad nezni mint egy becsuletes emberre aki nem fekudt ossze minden utcasarki oromlannyal akinek a laba kozott es szep kis gombafaj van :))) (es nem csiperke meg roka gombara gondolok ... :))) }

2014. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha úgysincs kedved az egész diszkózáshoz, akkor értelmetlen a kérdést feltenni.

lányokat bárhol fel lehet szedni nem csak diszkóban, de tény hogy ott könnyebb. ha nem fogsz éln isemmilyen közösségi életet, nehéz. a lányok többségét szociális hálóban érdemes becserkészni, mert ha valakinek a valakije vagy, akkor nem lehetsz rossz ember. főleg ha népszerű alfa vagy.

komoly párkapcoslatban nem érdemes gondolékodni.

2014. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!