Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem szeretek bulizni, velem...

Nem szeretek bulizni, velem van a baj?

Figyelt kérdés

17/F

Kis városban élek, vagy egy szórakozóhely ahol minden hétvégén disco van. Még soha nem voltam discoban de nem is vonz. Mellesleg ugyanezen a helyszínen, csak nem lent a discoban hanem fent van egy színpad ahol koncertek szoktak lenni néha. Itt már voltam párszor, de itt az a helyzet, hogy nem tudok feloldódni. Van pár haverom akikkel néha eljárunk ide -a minap is voltunk-, de akkor is nem tudom magam jól érezni, pedig jó lenne. Főleg ismerkedni és új embereket megismerni. A haverjaim közt vannak olyanok akik rendszeresen járnak discoba, szoktak is hívni hogy menjek már el, milyen jó, lehet csajozni, satöbbi. A csajozás része nem is lenne rossz igazából mert magányos vagyok, de engem nem hoznak lázba az ilyen discós csajok. Szerintem akik ilyen helyekre járnak, azok csak olyanok is..

Hol tudnék kikapcsolódni, ismerkedni? Biztos van más lehetőség, csak nem jut eszembe...



2014. szept. 14. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskolába az a legjobb hely. De ha elmész diszkoba elöször igyál egy kis alkohol egyböl feloldodol, bár nem vagy 18 de gondolom iszol. A kisvárosok a legjobbak könyü felszedni csajokat csak merj kezdeményezni..
2014. szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látom nem érted: én nekem nem az a célom, hogy beilleszkedjek a diszkós életbe, hanem az hogy elkerüljem, és máshol tudjak barátkozni ismerkedni. Alkoholt nem fogyasztok, nem dohányzok, nem mérgezem magam feleslegesen. Nekem ennél fontosabb a sport amit űzök.
2014. szept. 15. 01:05
 3/3 anonim ***** válasza:

nem vidéken.

mivel a kocsmadiszkó emberből több van, ezek a helyek profitálóbbak és hamarabb vannak bármilyen faluban mint könyvtár, múzeum vagy színház.

az ilyen embereknek marad főképp a netezés, mert pénzük sincs utazgatni más városokba. és még vidéken is inkább a többség részegedni megy hétvégén, mint focizni.


azt azért elárulom, hogy a múzeumos könyvtáros lányok is ugyanolyaok mint a diszkósak, csak más érdekli őket. azok lányok akik nemolyanok, kb sehova se járnak és egyedül halnak meg.

a hűség, őszinteség, szerelem és hasonló dolgokba nem szabad beleélned maga, erre általában a 30 alatti lányok nem képesek, mert nem kényszerülnek ilyesmire.

aki igen, az viszont ronda, azt emg te nem látod meg.


ha sportolsz ott is próbálkozhatsz de mivel a lányok többség enem sportol, nem a legjobb ismerkedési hely, viszont srácok között találhatsz ott pár hasonlót mint te.

2014. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!