Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cikiznek az osztálytársaim...

Cikiznek az osztálytársaim mert kicsik a melleim, mit szóljak vissza?

Figyelt kérdés
Főleg a fiúk.Sokszor addig cikiznek hogy úgy érzem hogy kell sírjak is.mit szóljak vissza valami frappánsat ,nem akarok erről oszinak se beszélni sem felnőtteknek. 13/L

2014. szept. 28. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ez durva hogy ezért beszólnak, tudom, hogy még kis hülyék, de egyszerűen nem illik egy nő mellméretéről beszélni, nálunk ilyen soha nem fordult elő a suliban. Erre én nem tudok frappáns választ. És mennyire kicsik? Nagy valószínűséggel még nőni fognak.
2014. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem annyira kicsik ,sőt.. De van az osztályban olyan lány is akinek kisebb/nincs még melle sem.De engem fogtak ki.Meg azért is cikiznek mert nem menstruálok.De ez a mai világ..mindenki mindenért csúfol mindenkit.
2014. szept. 28. 17:29
 3/13 anonim válasza:
Még jócskán növésben vagy szóval ne keseredj el még lehetnek nagyobb melleid, az osztálytársaidnak meg azt üzenem, hogy a jóból keveset adnak ;)
2014. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért csúfolnak, mert tetszel nekik. Ilyen otromba viccekkel akarják felkelteni a figyelmed. Szólj nyugodtan az osztályfőnöknek, hogy rakja helyre őket. Ez jobb helyeken zaklatásnak minősül.
2014. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"Még mindig nagyobb, mint a te agyad".
2014. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Azt igazán nem tudom, hogy honnan tudják, hogy nem menstruálsz még. Én anno azt mondtam az osztálytársaimnak (a lányoknak) mivel kérdezgették, hogy megjött, ezzel elintéztem (hazudtam), egyébként nekem 13 és fél évesen jött meg, mint a legtöbb lánynak, de nyugodtan hazudd azt, hogy már menstruálsz, semmi közük hozzá és úgyis hónapokon belül meg fog jönni neked is.
2014. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

"Figyeld a kisujjkörmöm. Még félbehajtva is nagyobb, mint a falloszod." vagy "Te viszont anyád csirkemelleit örökölted" vagy esetleg "Jól nézd meg. Több közöd női mellekhez úgysem lesz."

Tudom, gyér a felhozatal, de nem akarok olyat írni, ami maradandó károsodáshoz vezet a lelkükben.

2014. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet a háttérben:

1. érzik rajtad, hogy érzékeny, sebezhető vagy, ez könnyű célponttá tesz;

2. tetszel nekik, csak a soha meg nem érő fejükkel nem képesek normálisan a tudomásodra hozni.

Mindkét esetben az a legjobb megoldás, ha teszel rájuk nagy ívben. Visszaszólni legfeljebb annyit érdemes, hogy ne rajtad vezessék le a saját méretproblémáik miatti szorongásukat, a továbbiakban nézd őket levegőnek, meg fogják unni a cikizést.

2014. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg nekik, ha igazán kis dolgokkal akarnak foglalkozni, játszanak egymás p*csével.
2014. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek ezek a beszólások, szerintem bevetheted valamelyiket.
2014. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!