Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Osztálytársaim cikiznek...

Osztálytársaim cikiznek amiatt mert könyvet olvasok?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít hogy pl. most vettem egy stephen king könyvet és mondtam hogy nagyon ijesztő volt, erre ők elkezdtek röhögni hogy uristen hogy lehet nyaron konyvet olvasni meg hogy egy konyv nem lehet ijeszto stb,stb, persze az nem gáz hogy napi öt órát counter strikoznak egész nap és már nagyon idegesítőek egyébként hogy szólhatnék vissza nekik? 13/F

2014. júl. 22. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz velük! Hülye kis nyomik, akik nem tudják, mi a jó. :)
2014. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És hogy olthatnám be őket (szólhatnék be nekik)
2014. júl. 23. 00:45
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy az első mondta, ne foglalkozz velük. Ha azt látják, hogy felidegesíted magad rajtuk, csak sikeresnek érzik magukat. Az igazi oltás az lesz, amikor neked jobb jegyeid, aztán jobb állásod lesz, mint nekik.
2014. júl. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Le kell sz*rni őket. Olvass, amennyit csak akarsz.
2014. júl. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
15 év mulva majd te cikized õket, mikor 150-200.000rel több lesz a havi átlag fizetésed.
2014. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

"És hogy olthatnám be őket"

Ó ezeket már nem keell XDD Megtették maguknak az ilyen primitív beszólásokkal...

Am vannak játékok alapján készült könyvek (pl Assassin's creed) azokra szoktasd rá őket ha már akkora kockák :D

2014. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valami olyan beszólás esetleg, hogy "én szeretek könyvet olvasni, szerintem ti max akkor szembesültök könyvekkel ha eltévedtek szupermarket-ben és véletlenül a könyvosztályon találjátok magatokat, biztos nagyon rémes lenne ez számotokra."
2014. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. A Stephen King könyvek tényleg parák

2. Ő bajuk h analfabéták (volt sulimban ugyanez volt, aztán átjöttem gimibe és itt sokan vunk akik sokat olvasnak)

3. Fogj egy vastag könyvet ès verd fejbe vele őket ;P

2014. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, sulis koromban én is ahhoz a táborhoz tartoztam, szégyenszemre akkor szerettem meg az olvasást, mikor szótagolva felolvastam a kisfiamnak az ágy mellett... ugyanis nem tudtam 27 évesen folyékonyan olvasni...

de utólag bepótoltam minden kötelező olvasmányt és rengeteget olvasok csak mert épp érdekel valami, most pl a nyomorultakat és a dűnét párhuzamosan...

Megvallom őszintén nekem paráznom könyvtől még nem sikerült, de mellesleg filmtől sem... talán játékok közt is csak az alien -től időtlen időkkel ezelőtt

2014. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, degenerált banda. Nem nagyon találom értelmét annak, hogy mást piszkáljanak, csak mert sokkalta intelligensebb náluk, és szabadidejének nagy részében nem a számítógép, telefon, videójáték, és egyéb elektromos kütyü előtt gúvasztja a szemét és pusztítja az agysejteit, hanem esetleg művelődik. Most elmondom, semmi, de abszolút semmi ciki nincs abban, ha valaki olvas. Egyébként nem kell lealacsonyodni a szintjükre, fölösleges piszkálódást elindítani, ma már úgyis az ilyen tapintatlan bunkók vannak többségben (tisztelet a kivételnek). Ha mindenképp be akarod oltani őket valahogy, akkor használd az olvasás alatt összegyűjtött szókincsedet, és szólj vissza lehetőleg legalább valami kultúrált formában tedd azt. És mégegyszer: maradj könyvmoly. Hidd el, jobban jársz úgy.

15/L

2014. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!