Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális hogy ezt közölte...

Normális hogy ezt közölte velem szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés

a lényeg van egy csaj 2,5 hónapja ismerem és eléggé hegy-völgy alapú volt a kapcsolatunk és nem mellesleg tetszünk egymásnak mármint a csajjal csók is volt már de csak 1-szer

na mindegy nemrég felhívtam hallottam a hngján hogy sírt stb. és közölte velem hogy én vagyok az egyetlen barátja aki törődik is vele csakhogy ezt nagyon nehéz elhinni tekintve hogy alig tudok találkozni vele és akkor se fejezi ki hűde nagyon a szeretetét én 18 éves a csaj meg 16



2014. szept. 29. 23:05
 1/3 Masked Magician ***** válasza:
73%

Lehet benne ráció.

Nem muszály minden percbe valakivel lenni, hogy fontos legyél neki. Vannak akik az életben nem találkoztak, csak leveleznek, és mégis oda jutnak, hogy a legfontosabbak lesznek egymásnak.

Másrészről.. mi a búbánatnak hazudna ilyet? Semmi értelme nem lenne ilyet hazudni.

Igazat mondott.

2014. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Korából kifolyólag és akkori állapotát szemügyre véve, valószínű, hogy azért mondta neked ill. azért látott el ezzel a jelzővel, mert akkor kilátástalanak vélte a helyzetet. Szóval, hogy ne "veszítsen" el, és, hogy törődj vele, muszáj volt ezt neki kihangsúlyozni. Jelezve avval, hogy felhívott és az említett jelzőt használta.
2014. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
második én is pont erre gondoltam mondjuk lehet hogy nem ártana majd elkapnom azt szeméyesen megbeszélni ezt vele :/
2014. szept. 29. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!