Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fogamzásgátló tabletta hat a pattanások ellen? Nekem a Taisát irták fel, az hat ellenük?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem amiatt szedem, csak jó volna a szép bőr.

2014. aug. 10. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden egyes tabletta minden egyes szervezetből másfajta válaszokat válthat ki. Hiába írja le valaki, hogy neki nem lett szebb ettől a bőre, más meg azt, hogy neki szebb lett, ennek semmi köze ahhoz, neked milyen hatása lesz.
2014. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már kétféle tablettát is szedtem (Lindynette 20 és Jangee) de semmi javulás. 17 éves korom óta szedem, most vagyok 24 de olyan azaecom, mint mielőtt bármit szedtem volna.
2014. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ezt írták fel, ugyanaz a helyzet mint nálad, örülnék ha megszépülne a bőröm, bár én sem említettem a dokinak szóval kiváncsi lennék a tapasztalatodra, ha esetleg van :)
2014. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet, h valami új gyógyszer, mert semmi információt nem találtam róla..
2014. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2 gyógyszertárból egyikben sem kaptam, és soha nem is volt náluk forgalomban, úgyhogy valószínű, hogy új (de rendelni tudtak). kíváncsi vagyok én is:)bár én nem pattanásokra kaptam :D
2014. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!