Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Poénos beszólások, megjegyzése...

Poénos beszólások, megjegyzések nélkül nem lehet beszélgetni? Fontos a poénkodás?

Figyelt kérdés
Mert én nem nagyon tudok ilyeneket, lehet ez az oka, hogy a beszélgetéseim totál vontatottak, és egyszerűen unja a másik fél az egészet?
2014. okt. 3. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Intelligencia is kell hozzá. Nyilván olyan hülye témák amiről nem lehet értelmesen beszélni. Barátaimmal simán eltudunk beszélgetni a politikáról, osztálytársaim viszont azon poénkodnak miért van bajusz a matektanáron vagy mekkorát sz@rtak tegnap. Tudom, szánalmas de tényleg így van...
2014. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberek általában szeretik, ha akivel beszélgetnek, tud frappáns, poénos, vicces dolgokat mondani. De ez nem szükséges ahhoz, hogy szórakoztató legyél. Ha tényleg okos vagy és művelt, akkor humorérzék nélkül is lehet érdekes, amit mondasz. Az a titka, hogy önmagadat add, eredeti legyél, és tudd megválogatni, hogy kinek miről beszélsz.
2014. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pl. nem tudok másképp társalogni, csak ha poénkodok közben. Nem is beszélek olyan emberrel túl sokat, aki nem poénkodik. Nem szeretem őket.
2014. okt. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!