Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy felteszel...

Miért van az hogy felteszel egy számodra fontod kérdést de olyan válaszokat kapsz amiben bunkó megjegyzések vannak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kérdés számodra fontos, és nem más, vadidegen emberek számára.
2013. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 II.Dartheon ***** válasza:
Így van, ahogy 1. válaszoló mondja... meg sok marha járkál ezen az oldalon sajnos...
2013. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazatok van
2013. nov. 28. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
erre az oldalra sok olyan ember jár fel, akik nem is azért vannak itt, hogy segítsenek, hanem itt élik ki magukat...a "való életben" gondolom elnyomják őket, itt pedig névtelenül oltogathatnak másokat.
2013. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mert Magyarországon vagyunk és ez tükrözi élethűen a magyar emberek intelligenciáját.
2013. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mandy1408 ***** válasza:
Mert az emberek ostobák és primitívek. Főleg ha arctalanul művelhetik tevékenységüket. De aki ennek ismeretében itt teszi fel a fontos kérdéseit, az magára vessen. Én spec csak röhögni járok ide, mert tudom, miféle lényezetek trollkodnak itt; én soha nem tennék fel itt olyan komolyabb, személyesebb kérdést.
2013. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szégyelli, hogy nem tud válaszolni. Ha valakire a tudatlanság árnyéka vetül, sokszor agresszív lesz.

A bölcs ezzel szemben vállalni meri, hogy nem tud valami.

2013. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert bunkók
2013. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!