Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Londoni magyarok, lenne...

Londoni magyarok, lenne kedvetek talalkozni?

Figyelt kérdés

Fiu vagy lany az mind1, ne ertsetek felre, csak baratkozni akarok, mert rohadtul nem tudok mit csinalni, egy ismerosom sincs. Olyan 20-25 evesek esetleg? Foleg itt a hetvege, abszolut nem tudok mit csinalni :/ Ha valaki epp raerne dobjon egy privat uzenetet pls.


22/f



2014. okt. 4. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg érdekelnek az autók, motorok akkor nézz el az ace cafe-ba. Szoktunk lenni jópáran magyarok is. Hétvégén elég nagy tömeg van, és majdnem minden napra jut egy speckó találkozó.
2014. okt. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Én Hertfordshire megyében élek, de a legtöbb hétvégémet Londonban töltöm. Van pár ismerősöm, de őket elég nehéz lerángatni a fővárosba. Én is csak ismerkedni szeretnék, mert egyedül nem olyan poén itt csatangolni. Ha még mindig keresel barátot, akkor pm-ben folytathatjuk.

24/L

2014. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzBianka74 válasza:
Én ugyanebbe a cipőben.Londonba élek két hete 40 vagyok.
2015. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kispál koncert 17-én. Csak magyarok leszünk :)
2015. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!