Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek bátrabb?

Hogyan legyek bátrabb?

Figyelt kérdés

nem mondom azt hogy nagyon nagy önbízatlanságban szenvedek mert ha haverokkal vagyok és valaki oda csatlakozik hozzánk azzal még úgy ahogy elbeszélgetek.

De ha egyedül vagyok akkor nem merek senkivel sem ismerkedni. Meg nem tudok mit mondani, nem tudok becsatlakozni a beszélgetésbe..és nem tudom hogy hogyan javítsak rajta..Ugyan ez van a lányokkal is hozzájuk sem merek oda menni nem tudom mit csináljak hogy bátrabb legyek :(


2014. okt. 4. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is ezt volt, de hidd el lehet rajta javítani. Kezd kicsiben... Először beszélj a családoddal, sokkal többet, mint amennyit szoktál. Mondd el nekik mit csináltál egész nap, miket gondoltál, a felesleges dolgokat is. Aztán a suliban jelentkezz többet. Vegyél fel egy olyan hobbit ami kihozza belőled az adrenalint... stb. Nekem bevált :D
2014. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mindig olyanokat csinálok ami kihozza belölem az adrelarint :D de köszi :)
2014. nov. 19. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!