Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, akivek több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivek több hete beszélgetünk chaten és már egy párszor találkozni akart volna, de én nem merek mert attól félek, hogy ha személyesen találkozunk akkor nem fogok tudni megszólalni se. mit csináljak, hogy bátrabb legyek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 11:47
 1/9 anonim válasza:

Bízol benne? Mennyi idős vagy, s ő mennyi idős?

Csak chatről ismered?

2014. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bízok benne. Én 15, ő 18. Igen,csak chatről..
2014. júl. 8. 12:18
 3/9 anonim válasza:
Szüleid tudnak róla?
2014. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ameddig nem lesz komoly addig nem mondom nekik úgyhogy még nem..
2014. júl. 8. 12:46
 5/9 anonim válasza:
100%
Heh, az én szüleim minden lépésemről tudnak, és én is 15 vagyok... Ha nagyon tetszetek egymásnak, szerintem, nem gáz, ha csak hallgattok. Lényeg, hogy együtt vagytok. Lény önmagad (tudom sablon, de megfontolandó), s szerintem könnyebb lesz :)
2014. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerős, csak én idősebb vagyok nálad 3 évvel. :/

Szerintem menj el vele, ha kedveled és jól kijöttök chaten, mert különben meg fogod bánni. Legalább próbáld meg! Ha eleinte kicsit kellemetlenebb, feszélyezettebb is lesz, egy idő után biztos oldódni fogsz! Nem lesz gáz, nyugi!

Szorítok neked, jó lesz! ;)

2014. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Na hasonló a kezdetleges helyzetünk :)

Velem face-n elkezdett beszélni egy sràc......

Nagyon sokat beszélgettünk ^_^

És ma màr ő a barátom s nagyon szeret :3 persze én is őt <3


Azt ajánlom h ismerd meg alaposan :) ez egy lassabb folyamat, de....nekem is bevált ;)


16/L

2014. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

menj el vele!

én is így paráztam, amikor kb 1-1,5 hónap chatelés után mentem el egy fiúval egy tavaszköszöntőre, és nagyon megérte, mert akkor kaptam meg tőle az első csókot, azóta is együtt vagyunk:) hidd el, én is paráztam, de már sokat beszélgettetek, kiismertétek már vmennyire egymást biztosaan, hamar el fogsz oldódni:)

2014. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ezen. Ha chat-en ment, akkor élőben is fog menni a beszélgetés! :)
2014. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!