Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek nyitottabb,...

Hogyan legyek nyitottabb, bátrabb, barátságosabb személyiség?

Figyelt kérdés

Teljesen meg szeretnék változni ,fátylat dobni a múltra .El akarom tűntetni a régi énem néhány negatív tulajdonságát.(néhányat azért megtartanék, például a vicces oldalamat,néha megmosolyogtatom az embereket,de néha bunkósággá alakul ez a fajta humor ...+ tipp kéne arra hogyan legyek szerethetően vicces :D)

Új lappal kezdtem új fejezetet az életemben . Eddig nem voltam annyira bátor ha társasági életről van szó , mindig csak néhány haverom volt, buliba nagyon ritkán jártam , szégyellős személyiség vagyok , ezeken változtatni szeretnék és egy nyitottabb , barátságosabb személyiséggé szeretnék válni .

Tanácsokat várok ._. /Fiú/18 (az ökörségekkel kíméljetek...)



#barát #nyitottság #szerethetőség #kellemes kisugárzás
2014. okt. 3. 18:34
 1/2 anonim válasza:
Ez nem egy olyan dolog amit meg lehet tanulni vagy meg lehet érteni, menni kell és csinálni menni társáságba és nem annyira azzal foglalkozni hogy mit gondolnak mások. Úgy kell neki állni hogy rossz nem lehet hiszen csak tapasztalás menni kell fesztiválra, városba, péntekesték stb..., sokan fanyalognak rá de bebaszni főleg nyáron sűrűn és egy idő után nem fog olyan gonosz helynek tűnni a világ.
2014. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 norce(csokisepeeeer) válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak,és kezdek rájönni , hogy a kulcsa a dolgoknak a kiegyensúlyozottság.

Légy laza, állj pozitívan a dolgokhoz, és néha gondold meg kétszer is, hogy mit mondj!

2016. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!