Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csökkenő létszámú chatszobákna...

Csökkenő létszámú chatszobáknak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Siasztok. Megfigyeltem, hogy jelentősen csökkennek a chat oldalak, és azok szobáinak a létszáma.


Arról van szó, hogy egyre kevésbé vagyunk kíváncsiak idegenekre, vagy inkább arról szól a dolog, hogy más felületeken, s módokon csevegnek az emberek?



2014. okt. 6. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is férfi vagyok, nem szidni akarom magunkat, de szerintem nemtársaimnak nagy szerepe van ebben. Ha megfigyeled, minden társkeresőn/chat oldalon több férfi van, mint nő, és nem mondanám biztosra, hogy csak azért, mert a nők kevésbé fogékonyak az online beszélgetésre, szimplán olyan dolgokat hallok, amikkel férfiak zaklatnak nőket, hogy nem csoda, ha szerencsétlenek inkább lelépnek az oldalról, míg az olyan barmok, akik ott élik ki minden nyomoruk, és zaklatják a nőket, persze maradnak. Ha kevesebb olyan lenne, aki képes gondolkodni, és nem az lenne az első mondata, hogy "cs baby dugunk? megnézel webkamban? megnézel lóháton? pisiszexet akarol veleme?", akkor talán virágzóbb lenne az egész virtuális ismerkedés.

De persze barmok mindenütt vannak és lesznek is, legyen akármilyen jó moderátorgárda is az oldalon.

2014. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Logikus magyarázat, koszonom.. Az ertelmesebb reteget valoban taszithatja az a par hulye, aki ezzé tette a chatet...
2014. okt. 6. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:

az egyik oka igen ez amit írt az első válaszoló, a másik meg szerintem átveszi a chat szerepét a face a társai... 10 éve mikor chteltem egy szobába voltunk 100-an is egy este... 6- évvel később felléptem ugyanoda... ugyanabban a szobában 2 ember volt... eleve a mai fiatalság már a face-n él, nem is ismerik a chat oldalakat, így ez a korosztály már nem jár fel szerintem, az idősebbek társkeresőn próbálkoznak... én mondjuk gyalira jártam régen, chat.hu-ra talán 2-szer néztem fel, de onnét menekültem , pont amiatt amit az első írt :)

pedig jó dolog... én a jelenlegi férjemet is ott ismertem meg :)

2014. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!