Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Főiskolára kerültem Pestre....

Főiskolára kerültem Pestre. Sok a nagy létszámú előadás, nem találom a helyem. Vannak körülöttem emberek, de nincs meg az "igazi", ha értitek mire gondolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 20:50
 1/3 anonim válasza:
Párkapcsolatért mentél fősulira?
2012. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Nem arra gondoltam az "igazi" alatt. Azokra az emberekre, akikkel megvan a közös hang, akikkel együtt lóghatok és jól érzem magam.
2012. szept. 22. 10:10
 3/3 anonim válasza:

Ez nekem anno úgy sikerült, hogy előtte a gólyatáborban jöttünk össze a srácokkal és amikor elkezdődött a suli akkor már nagyjából mindenki ismert mindenkit.

Most egy másik képzésbe is beiratkoztam egy teljesen másik intézménybe, de itt meg volt egy srác akivel egy gimibe jártunk és akkor elkezdtünk összespanolni.

2012. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!