Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak ilyen kevés létszámú...

Vannak ilyen kevés létszámú egyetemi karok?

Figyelt kérdés

A felvin láttam egy kart amin kapacitás főnél az volt írva 1<20 .


Az azt jelenti 20 fős MAX a csoport?

20 ember fog űlni az előadóban?



2014. júl. 30. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy volt, hogy ezeket nem a 400 fős előadóban rendezik, hanem kisebb termekben (ami mondjuk 40 fő befogadására képes) és ezeket szemináriumoknak hívják. És csoportokra osztják a szakokat, mint a gimiben a műhelymunkánál:)


BCE

2014. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Károlin angol-történelem szakra pl. 18 főt vettek fel
2014. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én annak idején olyan tanári szakpárra jártam, ahol egyedül voltam, egyszer a Természettudományi, másszor a Bölcsésztudományi Karon voltam. Nem volt belőle hátrányom, mindkét szakon voltak barátaim. Igaz volt pár szeminárium, ahol egyedül voltam, meg a többség a Természettudományin 3-6 fős volt , az annyiban volt rossz, hogy oda kellett figyelni, Z.H.-n nem lehetett puskázni, nem lehetett lógni. Egyszer a tanszékvezető professzor a tudakozóban lekérte a vezetékes telefonszámunkat és szólt Édesanyámnak, hogy nem mentem be az órájára. Viszont személyesen ismertek minket a tanárok, mi is őket és sokat segítettek, jó volt a légkör és a szerettünk órára járni.
2014. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!