Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minél jobban akarok számítani...

Mszoszi kérdése:

Minél jobban akarok számítani annál kevésbé vagyok valaki. Egyszerűen csak szeretnék a középpontba lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy számítsak az embereknek.. hogy legyen társasági életem. Szeretnék IGAZ barátokat, akiket érdeklek, és foglalkoznak velem.. de 10-ből 8 kamubarát. Szeretném, hogy a fiúk engem akarjanak.. kissé láthatatlannak érzem magam. Én csak azt szeretném, hogy ismerjenek.. szeressenek. Már azon is elgondolkoztam, hogy túlságosan akarom ezt.. és minél jobban akarom, annál kevésbé valósul meg. Érzett már valaki így?:)

2014. máj. 11. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
És ez miért is lenne jó?
2014. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Minnél jobban rágörcsölsz annál nehezebb lesz! Lazulj el egy kicsit és ha mindenképp ez a célod akkor próbálj egy kicsit kitörni ebből a láthatatlanságból de ne vidd túlzásba mert az emberek nagyképű exibicionistának tartanak majd és pont az ellenkezőjét éred majd el. Légy közvetlende mégis diszkrét. Tűnj ki a tömegből de olyan dologgal amivel nem dicsekedsz és nem leszel tùl büszke. Az ilyen embereket szokta szeritem szeretni a társadalom.:) Sok szerencsét és ne vidd túlzásba!:). 18F
2014. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam,hogy ha nem akarom akkor valósúl meg.Egy hosszú ideig én is azt szerettem volna,hogy érdeklődjenek rólam és barátkozzanak velem.Aztán egy rövidebb ideig nagyon haragudtam a világra és azt szerettem volna,hogy senki se szóljon hozzám még ne is köszönjenek.Akkor mindenki beszélgetni akart velem,sokan érdeklődtek a véleményem iránt és mindenki barátkozni akart velem.Egy ideig maradtam a haragos állapotban,de aztán már elfogadtam a többiek barátkozását.Most jó sok barátom van és sokan akarják,hogy járjak velük.Most úgy érzem,hogy már elég volt,a régi kívánságom már teljesűlt.Csakhogy még mindig egyre több embert ismerek meg.

Úgyhogy csak azt mondom amit te is már sejtesz és amit már a felettem lévők leírtak.Ne erőltesd a gondolatot,lazíts.

2014. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsotokat! :)
2014. máj. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!