Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van úgy, hogy egy db...

Más is van úgy, hogy egy db idegen emberrel simán eltud beszélgetni, de ha már ketten vannak akkor nem szívesen kezdeményez beszélgetésbe?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Én igen.

Társaságokkal kevésbé beszélgetni, viszont 1 emberrel nagyon jól el tudok beszélgetni. Persze csak ha az az 1 ember olyan, hogy lehet vele.

2014. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Van, akikhez szívesen "csapódom oda", van, akiket ránézésre messze elkerülök.

Ha egy emberről van szó, ez akkor is így van, csak akkor akkor is nehezebb elkerülni a beszélgetést, ha a másik nem tűnik szimpatikusnak - persze erősen közegfüggő a helyzet.

2014. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
részegen bárkivel :)
2014. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nemcsak ember-, hanem téma és helyfüggő is egyben, hogy ki, hogyan nyilvánul meg. Én is ilyen vagyok, leginkább csak azzal vagyok hajlandó beszélni, akit kedvelek, ismerek, és az rendszerint csak 1 ember.
2014. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!