Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátomnak télen folyik az...

A barátomnak télen folyik az orra és zavar. Hogy mondjam meg, hogy ne legyen ciki?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
-Kell egy zsebkendő? Úgy látom ki kellene fújnod az orrod.
2014. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondod akárhogy, attól még nem fog elállni :)


Ha nem használ zsebkendőt, hanem szipog folyton, vagy hagyja, hogy szétcsurogjon, na azért lehet szólni, hogy "Használj zsepit légyszi, mert ez gusztustalan".

2014. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egész télen folyik, most ezzel szerinted mit kellene csinálni? Hát még őt hogy zavarhatja, gondold el... nekem legalábbis folyton vörös és fáj az orrom.
2014. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
28%

Akkor csak próbáljatok meg nem megfázni és nem fog folyni az orrotok. Némi extra vitamin sem árt.

Soha sehol sincs rossz idő, csak a ruházatunkat választjuk meg rosszul. Öltözzetek fel jobban, ennyi.

2014. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Van akinek a takony egyszerűen gyorsabban és több képződik, télen-nyáron asztmásan-allergiásan, ez ellen sokszor nem lehet mit tenni. Én is ilyen vagyok.
2014. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem azzal van baj,hogy folyik az orra hanem, hogy nem törli meg... Gondolom a hidegtől nem érzi,hogy folyik...
2014. okt. 30. 14:13
 7/7 anonim válasza:
Nyújts neki egy pzs-t! ;)
2015. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!