Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy a szüleim...

Carmabell kérdése:

Miért van az, hogy a szüleim is a barátaim is (fiúk is lányok is) sokan szépnek tartanak mégsem közeledik felém senki?

Figyelt kérdés
Szóval vállig érő barna hajam van jó az alakom koromhoz képest,nagy zöld szemeim vannak és bár nemfontos de a szempilláim is hosszabbak és sűrűbbek az átlagnál.(nemvagyok egoista barátnőm monvélemény)Nemvagyok egy idegesítő tinip*csa sem mégsem közelednek felém.Mi a baj velem?Légyszi válaszoljatok:/ 13/L

2014. nov. 3. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az, hogy kislány vagy még. Ilyesmken elég lesz 3-4 év múlva izgulnod.
2014. nov. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben nem kéne a szülők és barátok véleményére alapozni, mi mást mondanának, ha nem azt, hogy szép vagy? Ha gondolod, dobj fel ide egy képet, ezerszer többre mennél vele, és őszinte véleményt kapnál.
2014. nov. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 válaszoló én nem kapcsolatot szeretnék csak valami visszajelzést.
2014. nov. 3. 02:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Hm, egy 13 éves lánynak még nem nagyon fognak visszajelezgetni, mert kislánynak tartják, ami rendben van így. 15 éves korodtól meg majd az lesz a gond, hogy le sem tudod vakarni a fiúlat vélhetően :)

Egyébként a hosszú szempillát csak a lányok veszik ám észre. Egyetlen barátnőmnek vagy olyan lánynak aki tetszett nem tudnám most megmondani, hogy milyen szempillái voltak. Még saját magamon sem vettem észre (!), hogy hosszú szempilláim vannak, csak lányok hívták fel erre irigykedve a figyelmemet :)

2014. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha gondolod, dobj fel ide egy képet, ezerszer többre mennél vele, és őszinte véleményt kapnál."


Pedomaci :-D

2014. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Dobnék képet csak az ezekhez a dolgokhoz sötétebb vagyok mint a Tisza legalja :/
2014. nov. 3. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés..én dettó így vagyok ezzel,csak én már 18 vagyok.
2014. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!