Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem értik, hogy...

Sokan miért nem értik, hogy senki nem akarja Gyurcsányt, Bajnait és Mesterházyt. Miért nem értik meg?

Figyelt kérdés
Én nem szavazok rájuk, Én nem vagyok politikus, nem szimpatizálok egyik pártnak se ! Nem szeretném, ha ezek lennének újra kormányon. Ti sem akarjátok ??

2014. jan. 20. 19:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
79%
Ki akar bántani, drága barátom?
2014. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem akarom. De az, hogy senki se akarja, erősen túlzás.

Viszont a fideszt se akarom.


Na ehhez mit szólsz?

2014. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
78%
Amíg a közvélemény kutatások azt mutatják, hogy 7-8%-al vannak együtt lemaradva a Fidesztől, nem jelenteném ezt ki nyíltan, hogy senki. A senki valóban senkit jelent. Ha már egy ember rájuk szavaz, akkor az már nem senki. Pontosítsuk a kérdést te és még sokan nem akarjátok, mások megint sokan igen. A kérdés már csak az, hogy a választás napján ez az arány milyen lesz.
2014. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
29%
A szavazók 30-35%-a igen is visszaakarja őket. Én úgy vagyok hogy mindegy ki csak ne orbán na meg persze a turbók.
2014. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a logikai triplaszaltót, amit a kérdésben levágtál, kérdező, szerintem bogozzuk ki!


Senki nem akarja a baloldalt, de mégis sokaknak el kell ezt magyarázni? Nekik miért, ha ők se akarják? Vagy ők netán mégis? De akkor nem igaz az első kijelentés! Hát még mit fogsz gondolni, ha megmondom neked, hogy 30% fölötti értékeket mértek rájuk a közvéleménykutatók...

2014. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
63%
cionistákra nincs szüksége az országnak
2014. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
80%
Ha senki nem akarja Bajnait, Gyurcsányt és Mesterházyt, akkor kérdező mit rinyálsz, mint egy rettegő kukac, aki a vesztét érzi?
2014. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
72%

Még Gyurcsányék sem számítottak ekkora érdeklődésre!


A DK a debreceni Arany Bika Szálló kétszáz fős nagytermében szervezett fórumot délután hat órától Gyurcsány Ferenc számára, de a helyszínen olyan hatalmas számú tömeg jelent meg, hogy a gyűlést a földszinti hallban kellett megrendezni. A helyszínen nem kétszázan, hanem legalább háromszor ennyien voltak, a résztvevők zsúfolásig megtöltötték a szálló földszintjét, de az emeleti ablakokban is sokan kísérték figyelemmel Gyurcsány beszédét. Ez azért meglepő, mert a fideszes vezetésű Debrecenben maguk a szervezők sem számítottak ilyen óriási érdeklődésre.

2014. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező ebben tévedsz. Akik rájuk fognak szavazni, azok őket akarják. Én nem rájuk fogok.
2014. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
71%
A haza kiárusítóit, kivéreztetőit miért is akarják vissza? nem tudom, de sajnos vannak, akik ezt akarják. Már az sokat mond, hogy Ron Werber a tanácsadójuk, nélküle nem is tudnak elképzelni semmit az országgal kapcsolatban. Milyen tanácsokat adhat vajon R W? Rálövetni a rendőrpalotára, bankra, felforgatni, áskálódni, süllyedjen el az egész kivéreztetett, körülrágott, 93 éve hadisarcot fizető kis ország.
2014. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!