Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit adjak ennek a "fontos"...

Mit adjak ennek a "fontos" embernek? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Új osztályba kerültem ,ahol összesen (velem együtt) 3 man vagyunk lányok!!

A lényegre is térek.

Szóval az egyik kitalálta ,hogy mindenki adjon a másiknak valamit ajándékba ,mert hát csak hárman vagyunk.

Igy ketten veszünk valamit a harmadiknak ....

Azonban ez a csaj egy kis öntelt .... és legszivesebben nem adnék neki semmit !!

Nos ,de mivel igéret az idgéret adnom kell neki valamit!!

És itt a mit a kérdés!!

Bármilyen NEM reális/ értelmes ötlet megfelel !!!

(a személyisége ,mint egy diktátor-hajcsár)



2014. nov. 6. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Adott a feladat számodra. Talán nem is véletlen. Most meg kell találnod benne a jót.. mert van, mindenkiben jó is rossz is, de te most csak a rosszat látod. Figyeld meg, mit szeret, találd ki, minek örülne.
2014. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig én is így gondolkodtam ... Próbálkoztam és beszélgettem vele ,de egyszerűen az a stílus és az a hozzáállás az emberekhez ,amit ő tesz az nekem már sok !!

Nagyon szeretném megtalálni benne a jót ,de ez az elmúlt 3 hónapban sikertelennek bizonyult :(

(másképp nem írtam volna ki ,nem szoktam ilyen segítségeket kérni)

2014. nov. 6. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne beszélgetéssel próbáld akkor- figyeld. Egyébként, ami idegesít benne az benned ott van elnyomva, árnyékként, azért idegesít.Persze ez az ajándékban nem fog segíteni, de nehéz, azt sem tudjuk hány éves, mit tanultok? mit olvas? vagy valami divat kiegészítő? kb milyen érték?
2014. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasznos ajándékokat. Amit elhasznál, nem kell őrizgetni.

Csoki, mikulás csomag, smink cucc, spéci tükör, parfüm.

Esetleg könyvet.

2014. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lám, neked meg ennyire telik, hogy lepontozd, aki megpróbál segíteni. Grat, kis diktátor-hajcsár !
2014. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat :D
2014. nov. 7. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!