Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismeretlen lánynak hogy...

Ismeretlen lánynak hogy imponáljak? Nagyon fontos! Nincs tapasztalatom ilyen téren! A részletek lent.

Figyelt kérdés
Normális srác vagyok és megszűntek az olyan baráti kapcsolataim ( rájöttem hogy nem igaz barátok)akik által tudnám bővíteni az ismerettségi körömet,és az eddigi 24 évem alatt csak az ismerettségeim áltam jöttem össze a barátnőimmel...most azonban nincs meg ez a lehetőség,nem járok olyan helyre ahol új kapcsolatokat teremthetek.Facebook on van egy lány akt szívesen megismernék.Vannak közös ismerőseink de ezekkel az ismerősökkel nem vagyok olyan jóba h bemutassanak neki.Szeretném ha megírnátok hogy titeket egy idegen milyen üzenettek vehetne le a lábatokról,sanszot adva a további ismerkedésre anélkül hogy egy béna gyereknek tűnne hogy facebook on üzenet formájába ismerkedik!segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve!

2014. okt. 12. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Add magad.A többi nem kérdés.
2014. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismeretlen csaj adna-e esélyt??? JÓKÉPŰ vagy?? ha nem akkor csak az idődet pazarlod... Ha bejössz neki akkor tökmindegy mit írsz és ha nem jössz be neki ... ja akkor is tökmindegy mit írsz :D
2014. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Brad Pitt...nem vagyok tipikus jóképű gyerek,de idáig csak szép barátnőim voltak amivel csak annyit szeretnék mondani, hogy amikormár van esélyem megmutatni a belső tulajdonságaimat is akkor könnyebben letudom venni őket a lábukról..amúgy nem vagyok rondagyerek csak nem az a tipikus jópasi....
2014. okt. 12. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!