Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudok kilábalni a...

Hogyan tudok kilábalni a depresszióból?

Figyelt kérdés
19 évesen szerintem komoly depresszióm van. Régen boldog voltam de most nem érzem azt az érzést (kb 5-6 éve). Egyetemre járok, állítólag életem legszebb, legpörgősebb időszakát élem de ez is ugyan olyan sivár és kilátástalan. Nincsenek barátaim ezért egy napom kb. abból áll hogy bemegyek a suliba aztán haza és tanulok. Lehet hogy én gondolom rosszul és tényleg mindenki így él? Mert én nem igazán látom így értelmét az életnek, vagy azért tanulok most 6-7 évet ,hogy aztán sok pénzt kereshessek rengeteg munkával?
2014. nov. 10. 20:04
 1/2 anonim válasza:
Szerezz barátokat.
2014. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha így teszed fel a kérdést az biztos hogy nem vagy boldog, de depressziós sem. Állítólag azt éled, de igazából nem. És akkor ? Ez egy ideológia ami nem feltétlenül igaz mindenkire. Rád sem. Viszont ez nem jó hogy ennyi idősen így befásulsz és ahogy értelmezem semmi vagy csak kevés izgalom van az életedben. Semmi probléma nincs ezzel, a kilátástalan pedig erős kifejezés a helyzetedre. Becsüld amid van, és ne siránkozz amiatt ami nincs, helyette gondolkozz pozitívan. Találj olyan dolgokat amik motiválnak. Hobbi, stb.

Az utolsó kérdésedre a "válaszom" : ,,Az ember feláldozza egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét."

2014. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!