Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depresszióból próbálok kilábal...

Depresszióból próbálok kilábalni, de nem megy?

Figyelt kérdés
Próbálok mindent megtenni, hogy végre legyen társaságom, párom, barátaim. De ahogy kimozdulok otthonról és emberek közé megyek,azok meg sztoriznak az eddigi életükről, teljesen elkeseredek és a sírás kerülget, hogy én a fiatalságom felét egy sötét szobában ülve töltöttem és alig vannak jó élményeim. Csak a szorongás, szomorúság, szenvedés az,amit föl tudok mutatni az elmúlt évekből. Ha kérdezik, nem tudok semmit sem mesélni, mert nincs mit. Így mindig csalódottan érek haza és még jobban el vagyok keseredve. Ez az egész párosul azzal, hogy nem tudom elhinni,hogy valaha nekem is lehet boldog életem:( Mi az istent lehet ilyenkor tenni? Én tényleg próbálkozok, de annyira el vagyok keseredve:((
2014. máj. 2. 16:07
 1/7 anonim válasza:
Énis hasonló problémával küzdök. :(
2014. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi miatt voltál depressziós?
2014. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A családi háttér miatt leginkább.
2014. máj. 2. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Keress valami hobbit, csinálj olyan dolgokat, amiket élvezel. Tűzzél ki magad elé kisebb-nagyobb célokat, melyeket próbálj megvalósítani. Próbálj meg elszakadni a múlttól, csak a jó dolgokra emlékezz (még ha kevés is).

Amúgy hány éves vagy?

2014. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok. köszi a választ/válaszokat. 21 vagyok.
2014. máj. 2. 23:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, menj el a Nap-kör depressziós önsegítő csoportjába. Ott láthatod, nem vagy egyedül, és segítséget is kaphatsz, hogyan szedd össze magad, emberekkel találkozol, akik értik min mégy keresztül.
2014. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is hasonloban vagyok kezelésre jàrok màniàs depressziom van valami borzaszto hangulat ingadozàs stb..

Kezelnek és nagyabol hasznàl is. Megételek nekem az életmodvàltás segitene de ez most lehetetlen..

Fel a fejjel estetleg keress meg a psziologust ö nem ir gyogyszert vagy ha kell irass fel mert komoly gondokhoz vezethet...

2014. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!