Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem miatti depresszióbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem miatti depresszióból hogy lehet kilábalni?

Figyelt kérdés
Rengeteget fogytam, és egyfolytában csak sírnék, nincs kedvem semmihez sem. Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben, és ha igen neki mi segített? (még mielőtt valaki rám támadna, hogy rinyálok, meg sajnáltatom magam, az inkább hozzá se szóljon, ugyanis nem ez a célom)

2013. okt. 2. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Közhelyes, de idő...
2013. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az idő segítet, és egy másik társ..
2013. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy másik társsal,anélkûl poklok pokla,:(

...sajnos tudom min mész keresztül,kitartást neked,és fel a fejjel!:)

2013. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az egyik barátnőm is depis volt a fiúk miatt, folyton meg akart nekik felelni, bármit megtett volna értük, ha nem figyeltek rá a fiúk, akkor sírt

Egész héten. (nem túlzok) elkezdte körzővel "ásni" (vésni) a kezét

Olyanokkal mint pl. "hope" (remény) "i love u" , "xy" (szerelme neve)...

Egynap elegem lett, kitéptem a körzőt a kezéből, ordibáltam vele, elég kemélyen, hogy válaszoljon, MIÉRT akarja ezt? Miért csinálja ezt?

Miért akar mindenkinek megfelelni? Stb.

10 perces kiabálásom után "újra látott" elsírta magát,

És azt mondta h köszi! :)

Bnőmnek voltak még ilyen "pasis" problémái, azt kihagytam....

Mind1... Néha csak a durva szöveg segít..

Amugy ebből a csajsziból ma már 1 kőkemény ember lett. :)

2013. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Emberek között kell lenni minél többet,hogy ne érezd magad annyira magányosnak,és egyedül.Sétálgatni,sportolni.Próbáld lefoglalni magad,és ne az emlékekre gondolni,amik rá emlékeztetnek.Ha esetleg van olyan tárgy a szobádban,amikről szintén eszedbe jut,tedd el a fiók mélyére.Menjél el esetleg fodrászhoz,vagy csináltass egy tetkót.Olyan dolgokat,amiket eddig nem tettél meg.
2013. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az életben mindent, így a fájdalmat is meg kell élni, ennek időt kell hagyni. Nem szabad elfojtani a fájdalmat. Ha sírhatnékod van, sírj! A gyász, a fájdalom természetes reakció, amit nem lehet megúszni! Siettetni sem szabad, ha talpra akarsz állni belőle! Éld meg a fájdalmat, ne menekülj vigaszkapcsolatokba, mert nem fog segíteni! Ha megsérülsz, eltöröd valamidet, elvágod a kezed, stb az fizikai sérülés, aminek a megélése és a gyógyulási időszaka is törvényszerűen fájdalommal jár. Tehetsz bármit, sem a törött csont, sem a seb nem fog összeforrni pár nap alatt. Időre van szüksége, hogy felépüljön a traumából. Ez a folyamat elkerülhetetlen és nem csak a fizikai, a lelki sérülésekre is igaz.

Tehát ha egy mondatba kellene összefoglalnom a válaszomat, a szerelem miatti depresszióból a gyász időszakának a leteltével lehet meggyógyulni, amihez idő kell.

2013. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, én msot vagyok igy de nekem más kiválto okok is vannak
2014. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!