Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 2 "baratnom" (mar nem azok)...

2 "baratnom" (mar nem azok) rohadtul atvertek aminek következmenye volt es egyaltalan nem sajnaljak. Hogyan tudnam őket ugy megszivatni, hogy sose felejtsék el?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy vertek át, és mi lett a következménye?
2014. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szivassál meg senkit sehogy.
2014. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
beleejtett az egyik baratom egy rágot az egyik osztalytarsam cipőjebe de eszre se vette! erre ez a ket emberke szaladt fel beköpni a tanarnak de nem azt aki beleejtette hanem ENGEM!!! pedig lattak amikor ez tortent tudtak hogy nem en voltam a tanar felhivott az irodajaba es nem hitte el nekem hogy nem en voltam! amikor visszamentem lattam őket es bemutattak nekem es elszaladtak! most kapok egy intőt vagy rosszabbat de aza tanar kozolte velem hofy kovetkezmenye lesz
2014. nov. 13. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg a tanárnak, hogy el fogja hibázni. Ültess bele bizonytalanságot. A következményt meg hagyd rá, tűrd, vigyorogj bele a barátnők meg a tanár képébe is, hogy lássák hogy nem fog rajtad az igazságtalanság. Annál jobban semmi sem idegesíti azkat akik hatalmi pozícióból próbálnak terrorizálni másokat.
2014. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!