Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ezt tenném tehet valamit a...

Ha ezt tenném tehet valamit a rendőrség? Vagy megtehetem úgyse lesz semmi vagyis nem lehet következménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kérdésem 19 éves vagyok leérettségiztem szeretnék tovább tanulni de egyelőre ez kivitelezhetetlen szóval az jutott az eszembe hogy tegyük fel:


Fogom a kis batyumat (egy kevés pénzt ami van) a bringámat és van egy nagy sátram nekiállok európának

Arra gondoltam hogy elindulok ausztrián keresztül olaszországon át montenegrón keresztül spanyolországba (tudom ez egy nagyon nagyon hosszú út)

de ha én közben megállnék pihenni sátrat vernék (persze nem a városban hanem valahol a város mellett ahol biztonságosnak látszik és nem zargat senki) ott pihengetnék majd ha megpihentem folytatnám az utamat egy nagy túratáskát vinnék magammal ami elfér a hátamon pár váltás ruha stb... fürdést elintézném biztos vannak folyók patakok arra felé is ráadásul jó idő van ( a sátor meg vízálló)

Ha meg elfogyna a pénzem akkor max koldulnék (a gazdag turisták meg a sima emberek is adnak úgy is abból meg vennék kaját stb..)

Nincs semmi a nevem tehát jogilag semmim sincs se házam se semmim tehát ha sátorozok csak úgy a város határban meg ilyen helyeken tudnak valamit tenni? ha igen mit?


Szeretnék világot látni és szeretem a kalandokat is azért is gondoltam erre ti mit gondoltok? Illetve a kérdésemre a válasz? Esetleg ha van hozzám hasonló fiatal akinek lenne kedve csatlakozni azt is szívesen fogadom mert együtt minden sokkal jobb :)



2014. júl. 19. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az első nap után sírva tekernél visszafelé :)

A pénzed biztos elfogy, a túristák biztos hogy nem adnak (nem is tudom miből gondolod hogy adnának), és ha szerencséd van, akkor még haza tudsz tekerni, hogy itthon egyél/igyál vmit.


Röviden: az ötleted elméletileg tökéletes, gyakorlatban viszont gyorsan kudarcba fulladnál.


u.i.: így belegondolva ha azt veszzük, hogy megiszol egy nap 2 l folyadékot, akkor mondjuk 4 napi vized már nyom 8 kg-ot... + még a ruhák, a sátor...

2014. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 AtyeszLL ***** válasza:
100%

Az ötlet nem rossz, de ha ennyit mész, biztos utól ér egyszer legalább a rossz idő, egy elmebeteg, egy rendőr, egy kutya, és egy technikai probléma. Olvass sok blogot! Volt egy srác Ő Dániába tekert el, de előtte tett egy kisebb kitérőt Franciaországba.


A hátadra NE vegyél semmit, már második nap megbánod.

Ha megtanulnál remekül szájharmónikázni, és viszel magaddal egy gitárost, utcazenészként keresnél annyit jobb helyeken, hogy szállodában is alhatsz néha, és vehetsz új gumit, cipőt, nadrágot, hálózsákot, vagy épp ami eltűnt, elromlott. Én mentem volna veled, 20 éve!

2014. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

elárulom neked hogy 15 16 éves koromban punkokkal lógtam és bp-n egy csomóan adtak pénzt képzeld el :D egyik haver 1 nap alatt összetarhált 11 ezer ft-ot (kb) szóval ezzel tuti nem lenne gond

miért tekernék sírva hazafelé?

2014. júl. 19. 22:26
 4/22 A kérdező kommentje:

hát sajnos nem ismerek senkit aki tudna zenélni vagyis régről volt de a barátok elkoptak megváltoztak eltüntek...

Szóval most csak így egy magamban vagyok

de köszönöm a válaszodat :)

2014. júl. 19. 22:27
 5/22 anonim ***** válasza:
Gondold át logikusan, lépésről lépésre és rájössz, hogy ez egy borzalmas ötlet. Esetleg egy jól kiképzett elit embernek sikerülne, mondjuk egy spetsnaz osnak, de neked biztos nem. Meg még ott van ha rossz helyre tévedsz, lehet kicsit megölnek, főleg Olaszországban vannak durvább gettók, amik nagyon komolyan lepusztultak és csak a legalja van ott, bár ez inkább délre van.
2014. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
ma világban ez örültség,legalább akkor annyit szedj össze,hogy ételre,italra..néhány ruhára,stb.-re maradjon elegendő.de kétlem,hogy egy éjszaka után folytatnád,totál kiszolgáltatva.szerintem ezt te sem gondolod komolyan.ráadásúl kuldulni a leggyávább,cigányabb dolog.nem hiszem,hogy ez lenne az életcélod.már bocs,de látszik hogy milyen gyerek vagy ennyi idősen is.
2014. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha Ausztrián, Olaszországon keresztül akarsz Spanyolországba menni, akkor mit keresnél Montenegróban? :)
2014. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugaton szigorúan büntetik a vadkempingezést, azaz "városok mellett" nem sátorozhatsz, mrt bevisznek a rendörségre. Csak kempingekben vagy magánterületen lehet sátrat felállítani.
2014. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

elpuhult nem vagyok mármint edzek biciklizem sokat stb fizikailag nem lenne megterhelő sokat bandáztam régen a rossz környékeket a sok rossz arcot könnyen kiszúrom (jó ettől függetlenül persze lehet hogy rossz emberek közé keveredem vagy rossz emberrel találkozom de ez akkor is bekövetkezhet ha kimegyek az utcára)

elsősorban arra lennék még kíváncsi amire nem kaptam választ hogy ha esetlegesen elkapnak zsaruk hogy tilosban kempingezek mit tehetnek írnak egy büntetést hogy fizessem be stb? (vagy ha el akarnak vinni és arra hivatkozom hogy inkább majd befizetem valami bírság stb...)

Egyébként angolul folyékonyan beszélek (nem társalgási de folyékony) németül kicsit tudok (nagyon kicsit :D)

tehát akkor mivel semmi nincs a nevemen és tegyük fel megbüntetnek tilos kempingezésért és nem fizetem be a cuccost akkor mit tudnak velem kezdeni? (esetleg az lenne még egy opció ha kijelentkeznék állandó lakhelyről és akkor tényleg sehol semmim nem lenne?)

2014. júl. 19. 22:44
 10/22 A kérdező kommentje:

hát ha lenne kedvem meg erőm kitérnék francia felé mert arra van montenegró :D (már persze ha ha úgy lenne bár az a legkisebb..gond)


első hátsó bicikli kosár még abba is tudnék kulacsokat pakolni meg azért a városokban főleg nyugaton vannak ivókutak is ahonnan ingyen feltölthetem

2014. júl. 19. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!