Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokszor van bennem egy érzés...

Sokszor van bennem egy érzés hogy valakik rajtam röhögnek a hátam mögött. Ez az érzés reális lehet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és elég magányos, senkit nem érdeklek, elfordul tőlem mindenki. De itt most nem ez a lényeg, sokszor, iskolában meg az utcán is ha mondjuk elmegyek valami baráti társaság mellett, vagy elég csak kb. 10-20 méteren belül lennem a közelükben, amikor rámnéznek és elkezdenek beszélni valamit úgy érzem, mintha engem beszélnének ki. Meg ha röhögnek, mintha engem röhögnének ki.

Az ilyen megérzések mennyire lehetnek reálisak?


2014. nov. 17. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Néha jók a megérzések, mondjuk 15-ből 2 alkalommal, lehet, hogy tényleg rólad beszélnem,de többségben nem. Inkább csak paranoia, bennem is megvan. Nem kell foglalkozni velük, ha tényleg rólad beszélnek is 2 perc után már más a téma és különösebben biztos nem érdekled őket (mármint a kibeszélős értelemben) , viszont te pedig rágódsz rajta. Ne tedd, fölösleges, érezd jól magad, ahogy vagy, ha nem érzed jól magad merj változtatni. Vedd számításba, hogy miért nem barátkoznak veled az emberek és változtass magadon (de maradj hű önmagadhoz). Ha meg az összes köcsög, akkor szard le őket, mert az igazi barátság még várat téged. Az a legfontosabb, hogy szeresd önmagad
2014. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!