Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem a településem egyik...

Úgy érzem a településem egyik boltjában nem látnak szívesen az ott dolgozók. Ez az érzés lehet reális vagy csak paranoia?

Figyelt kérdés

Olyan furcsán néznek rám meg minden, mintha nem bíznának bennem nagyon vagy nem tudom. Pedig soha nem lopnék semmit, nincs tolvaj kinézetem se, tök átlagos ruhákban járok átlagos emberként. Az orrom kicsit furcsán néz ki meg a szám, de arról meg nem tehetek.

És nincs kedvem a szomszéd faluba vagy a városba bemenni hogy boltba elmenjek, szóval kénytelen vagyok ide.

17/F


2014. máj. 7. 12:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ez egy kisebb bolt, egy kisvárosban.
2014. máj. 7. 12:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt lehet hogy csak képzeled: ha mások is vannak a boltban, figyeld meg velül hogy viselkednek. Lehet hogy állandóan be van savanyodva az eladó.


Még ha nem is csak képzeled a dolgot, akkor is az a lényeg, hogy te jó fej vagy, nincs miért bűntudatod legyen. Ezt tudatosítsd ha rossz gondolataid támadnak. Esetleg mosolyogj és köszönj mindig nagyokat, próbáld oldani a helyzetet.

2014. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igaza van 2-dik válaszolónak.
2014. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!