Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudjak tenni, ha túlságosa...

Mit tudjak tenni, ha túlságosan ragaszkodó vagyok egyes személyek után, akiket inkább elkellene engednem? El is akarom engedni, meg nem is. Nem vágom mi van velem.

Figyelt kérdés
És nagyon zavar, hogy emlékszem milyen jól kijöttünk, ma meg már sehol semmi.. Persze az emberek mindig cserélődnek az életünkbe, de én az egészet meg akarom tartani. Nincs valami mód, hogy megszabaduljak ettől az érzéstől? :(

2014. nov. 17. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hiszen ettől vagy ember.

Talán idővel jobb lesz, keress másokat, hogy felejts. :)

2014. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel! Nem ért veszteség az életed során, netalán kiskorodban? Engem igen, és azóta sem bírom felfogni, megérteni mindazt, hogy ha valakinek valaha is fontos voltam, érdekeltem, akkor később még köszönni sem köszön. Nem értem, és rettenetes ez az érzés. Mindenkinek fájó elveszíteni valakit az életéből, de nekem tripla olyan erős és sokszor nem bírom el. Ne haragudj, ezzel nem segítettem sokat, de legalább most rájöttem, nem én vagyok az egyetlen.
2014. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!