Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatok olyan közössége...

Hol találhatok olyan közösséget, akik osztják Villás Béla szavait egytől egyig?

Figyelt kérdés

Itt a weboldala, akinek nem mond semmit: [link]

Itt pedig az előadásai: [link]


Az utcán tudjátok mennyi az esélye, hogy ilyen emberekkel összefutsz, egyenlő szinte a 0-val és szerintem nem én vagyok az egyedüli, akinek már herótja van a betrögzült mintáktól, magatartásotoktól.


Hol és merre keressen az ember, ha az előadásaira nem is tud eljutni?

Jobb lenne egy élő helyszín vagy csoport itt a főváros közelében mintsem facebook és egyéb nem közvetlen nonszensz módok :)

De aki tudja mire gondolok az úgy is csettintésre is vágja.


Pár ilyesmi csoportot találtam itt Budapesten, de azok nem az igaziak és csak a spirituális témában jártasak ami nem ér fel Villás Béla szemléletével, tapasztalataival, az időmet ilyenre nem pazarolnám, mert pazaroltam eddig is sokat felesleges körökként :(


Ha esetleg rossz témakörbe írtam majd később felteszem egy másikban is a válaszoktól függően


Nagyon szépen köszönöm! Várom az ezirányú válaszokat.


27/F


2014. nov. 28. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ez valami elmebeteg szekta?
2014. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Legalább privátban kiderült, hogy a kérdező biztosan:D
2014. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kérdező csak enyhén türelmetlen, mert már unja az ilyen színvonalú emberéket, mint én fölöttem aki fentébb háromszor szemetelt.
2014. nov. 28. 19:26
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Honnan tudja,h ez az utolsó élete? Ez egy kókler... :)
2014. nov. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az utóbbi életeit tudatosan élte meg....DDDDD
2014. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ne menj oda drága "testvérem". Mert nem találod meg a számításaidat... De neked kell megtapasztalni, nézd meg a weboldalukon a spirituális köröket... és ha valaki közel lakik hívd fel. De csak saját felelősségre...
2014. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, olyan viccesek.
2014. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező csak enyhén türelmetlen, mert már unja az ilyen színvonalú emberéket, mint én fölöttem aki fentébb háromszor szemetelt."


Akkor úgy látszik, semmit nem értettél meg a tanításaiból. Nem tudsz nekik megbocsátani.

2015. jan. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem értem a problémát, mi vidéken összegyűlünk, beszélgetünk, relaxálunk kétszer-háromszor, van egy téma, Villás Béla rövid írásából idéznek, hogy szerinte mi van. Van aki egyszer jön, van aki mindig. Vannak éretlen lelkek, furcsán gondolkodók, de nem kell komolyan venni senkit sem elítélni. Villás Béla nem az isten, főúr, mindentudó, ha a résztvevők szerint az lenne, akkor az szekta lenne. Mindenki tud valami információt, más megvilágítást adni. Sőt az a vicces, hogy nagyjából sokan sok mindent megtanulunk Bélától amit ő tud, de ő neki fogalma sincs, hogy sok esetben sok témában más a jártasabb. Nem érdemes vitatkozni ellentmondásos elveivel, amikor valami témát feszegetünk, de nincs ott személyesen, csak felolvasnak tőle. Ilyenkor mondom magamban, hogy Béla már megint hülye vagy, de elfogadom és nem lepődök meg...csak lazán....
2015. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: én ezt elfogadom, de azért lássuk be, egy olyan ember, aki szellemi vezetőnek tartja magát, tanítványok ezrei követik és az emberek életviteléhez ad tanácsokat, az azért mégis következetes és hozzáértő kéne, hogy legyen. Ha valakit elkezdesz követni, ha valakinek a tanácsait megfogadod az életed vezetésében, akkor nagyon-nagyon nem mindegy, hogy ki az és mennyire tudja, mit csinál. Egy pszichológus se engedheti meg magának, hogy képzetlen legyen, életek múlhatnak rajta. V.B. nekem alapvetően igaznak hangzik, de gondom van azzal, hogy bizonyos kijelentései egyszerűen nem igazak. Hol van a Nibiru bolygó? Miért nem haladt el előttünk? A saját fülemmel hallottam, amikor pár éve egy előadásán mondta, hogy egy több ezer Napnyi (!) méretű bolygó és itt fog elhaladni előttünk. Erre ő mit mondana?
2015. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!