Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatok olyan közössége...

Hol találhatok olyan közösséget, akik osztják Villás Béla szavait egytől egyig?

Figyelt kérdés

Itt a weboldala, akinek nem mond semmit: [link]

Itt pedig az előadásai: [link]


Az utcán tudjátok mennyi az esélye, hogy ilyen emberekkel összefutsz, egyenlő szinte a 0-val és szerintem nem én vagyok az egyedüli, akinek már herótja van a betrögzült mintáktól, magatartásotoktól.


Hol és merre keressen az ember, ha az előadásaira nem is tud eljutni?

Jobb lenne egy élő helyszín vagy csoport itt a főváros közelében mintsem facebook és egyéb nem közvetlen nonszensz módok :)

De aki tudja mire gondolok az úgy is csettintésre is vágja.


Pár ilyesmi csoportot találtam itt Budapesten, de azok nem az igaziak és csak a spirituális témában jártasak ami nem ér fel Villás Béla szemléletével, tapasztalataival, az időmet ilyenre nem pazarolnám, mert pazaroltam eddig is sokat felesleges körökként :(


Ha esetleg rossz témakörbe írtam majd később felteszem egy másikban is a válaszoktól függően


Nagyon szépen köszönöm! Várom az ezirányú válaszokat.


27/F


2014. nov. 28. 18:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ő nem vakhitre tanít(az az, amikor valaki mond valamit és feltétel nélkül elfogadod), hanem arra, hogy mindenben szabad, sőt kötelező kételkedni. Ha egy módszere saját tapasztalatoddal is működik, szerintem az a tudás. Amit tudunk, abban kell hinni.
2015. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Akinek ott a helye az megtalálja..Akinek meg nincs az minek keresi és miért kritizálja?
2017. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!