Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire vagy tarsasagi...

Mennyire vagy tarsasagi ember? Vagy inkabb szivesebben vagy egyedul?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 18:36
1 2
 11/12 FelhasználóBp válasza:

Én sosem voltam egy nagy társasági ember, inkább azt mondanám, hogy is-is.

Munkám során emberekkel foglalkozom, sokszor ez bőven "kielégíti" vagy kimeríti ezt a dolgot, mert azért ez elég fárasztó tud lenni egész nap.


Bandám sosem volt, hanem időnként tartoztam mindig 1-1 társasághoz, ez főleg párkapcsolatok hozománya volt vagy sulis.

Most azt kell, hogy mondjam, az, hogy emberekkel dolgozom és az, hogy a neten nagyon sok emberrel beszélek, ez kiteljesíti a dolgokat.

A közvetlen környezetemből kerülnek ki mindig azok, akikkel néha össze is járunk (kollega).


Közösségi oldalnak köszönhetően rengeteg régi ismerősömmel is tudok beszélni, akikkel ha nem lenne az oldal, sosem beszélnék...


Legjobb Barátnőmmel (17 éve az), kb évente 2-3x találkozunk...de mindig beszélünk.


Sosincs időm semmire (tudom, mindenki arra szakít időt............), van olyan ismerősöm, akinek az élete átjáróház, mindig ül nála valaki, én ezt nem igénylem, csak néha.

Párom is ilyen, a szabadidejét inkább velem töltené, holott mehetne haverokkal is, de azt a kis isőt velem akarja tölteni.

2014. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Társaságban nagyon jól érzem magam, könnyen vegyülök akár új emberekkel, de mikor egyedül vagyok otthon, azt élvezem a leginkább. :)
2014. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!