Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik utazásra magukkal visznek okostelefont, tabletet vagy hasonló cuccokat és állandóan a neten lógnak ahelyett, hogy a helyi dolgokat élveznék?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttünk el egy hetet Ukrajnában, Kárpátalján a családdal, és az öcsém ahelyett, hogy megpróbált volna új szokásokat eltanulni a helyiektől, próbálni oroszul tanulni, nézni az ukrán TV-t stb. fel-alá rohangált a faluban a telefonjával, hogy hol van egy WIFI hálózat és muteréknak állandóan panaszkodott, hogy miért olyan házhoz jöttünk megszállni, ahol nincs internet, szerintetek ez nem beteges? Ilyen alapon minek utazni, nézzen meg utcaképeket a faluról google maps-on otthonról.

2012. júl. 3. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minden normális ember azt gondolja, amit te. egyébként vannak netfüggő emberek, az öcséd is ilyen.
2012. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Össze lehet kombinálni a kettőt.. én is netfüggő vagyok, mégis imádok utazni, más kultúrákat megismerni. Szerintem anyudéknak kellett volna kivenni a kezéből a telefont, legalább amíg valami program van..
2012. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont tegnap mondták a rádióba, hogy a világon a megkérdezett emberek 30 akárhány %-a már csak így tud nyaralni menni, hogy közben dolgozik, netezik. És ez az okostelefonok elterjedésének köszönhető, mert kéznél van, és sok ember nem bírja megállni, hogy ne menjen fel a netre, és ha már ott van, megnézi az email-jeit.
2012. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyereknél ez nem gáz szerintem.
2012. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!