Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék nyugodt, laza...

Hogyan tudnék nyugodt, laza lenni nyilvános helyen, ha kb. mindig megfigyelés alatt vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnek megbámulni az emberek, buszmegállóba se mehetek úgy oda hogy ne bámuljanak meg legalább 5-en. Így elég feszült vagyok emberek előtt, utcán, ahol sokan vannak. Ennek az oka ez, hogy megfigyelés alatt vagyok folyton, minden mozdulatomat figyelik, és ha valami hibádzik rajtam, akkor különösen a fiatalok egyből megnéznek gúnyosan és kiröhögnek. Mindig meg kell felelni az embereknek, különben kellemetlenül viselkednek velem, meg amúgy is.
2014. dec. 7. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
te üldözési mániás vagy. menj pszichológushoz.
2014. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, de akkor is megbámulnak
2014. dec. 7. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
nem bámulnak, csak te hiszed azt.
2014. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ő tanácsokat adhat, hogy kell ettől megszabadulni.
2014. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt tudtad, hogy így keződik a paranoid skizofrénia is? Pszichiáter kéne, de gyorsan!
2014. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!