Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy nyilvános helyen sírnotok kellett? Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 15:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
76%
Sírtunk
2014. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
A nyugatinal kirakott az exem. Es kozolte tobbet nem akar talalkozni. Utana elhajtott. Sirogorcsot kaptam a fal fele fordultam. Mindenki nezett de nem erdekelt. Volt nalam egy napszemuveg. Felvettem. Par perc utan rendbe tettem magam es mentem tovabb.
2014. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Mivel nem szoktam színészkedni, ha sírnom kell, nyilván okom van rá, akkor sírok. Olyankor pont nem érdekel, hogy ki vagy mi van körülöttem. Ha próbálom visszatartani, mert épp beszélek valakivel, sokkal rosszabb lesz, olyankor utána nem tudom abbahagyni se.
2014. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem érdekel ki mit gondol,vagy néznek stb .... :D Nekem a férjem külföldön dolgozik ,busszal szokott utazni ,elkísérjük a lányommal van mikor az állomásig ,van mikor csak a metróig ... nálam rendszeresen eltörik a mécses a búcsú pillanatában ,érvényes ez akkor is mikor mi utazunk ki hozzá és ő kísér ki minket ..tehát utazunk vissza .
2014. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Sírtam. Közben próbáltam keresni egy mosdót, ahol hideg vízzel megmoshatom az arcomat, szememet, mert a szétfolyó szempillaspirál csípte a szemem.
2014. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
En rengetegszer sirtam villamoson,metron,vonaton stb..persze nem hiszterikus zokogas de erosen es feltunoen konnyeztem.tobbseg lesz*ta,paran szanakozo,sajnalo pillantasokat vetettek ram. Ennyi :)
2014. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sírtam, nem érdekelt, mit szólnak hozzá mások.
2014. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sírta, és a kutya sem törődött velem.
2014. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
igen,de nem sírtam.próbálok olyankor másra gondolni ,elterelni a figyelmemet.
2014. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Elnézést kértem attól, akit megzavartam a sírásommal. :)
2014. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!