Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg a barátaimn...

Hogyan mondjam meg a barátaimnak, hogy nagyon megsértettek azzal, hogy nem hívnak mostanában?

Figyelt kérdés
Úgy egy évvel ezelőtt nagyon közel álltunk egymáshoz, különösen az egyik lánnyal, hasonlóan alakult az életünk, mindkettőnk életében elég nehéz időszak volt. Minden nap beszéltünk valamennyit, aztán ez valamennyire elmaradott. Már nagyon ritkán keresnek és igazából iszonyúan a szívemre veszem, ha látom fb-on, hogy eljárnak szórakozni, és engem meg sem hívnak. Ennek az volt a csúcsa, hogy a szülinapomon összeültek négyesben a párjukkal és nekem nem is szóltak. Előtte beszélgettünk arról, hogy beülünk valahova azon a hétvégén de semmi konkrétumot nem beszéltünk meg, emiatt pedig lemondtam egy programot, és csak facebookon láttam, hogy mi is a helyzet. Emiatt egyedül ültem itthon a szülinapomon és csak dühítettem magam, hogy a saját barátaim között nincs helyem azon a napon.

2014. nov. 2. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván senki nem tudja mi jár a kicsi fejedben, így fogalmuk sem volt, hogy te a saját szülinapodon vágytál is kis összejövetelre.

Talán ha mondtad volna nekik, hogy

- hé, srácok, hétvégén lesz a szülinapom, akkor szombaton találkozunk a taknyos Wili kocsmában..


Csak megjegyzem:

A jó barátok ha nem is mindennap de időnként jelentkeznek, beszélgetnek egymással.

Mivel azt tapasztalod, hogy hanyagolnak, így le kell vonnod azt a következtetést, hogy nem igazán vagy a barátjuk. Csak haver, ismerős..

Mondani felesleges nekik bármit is, inkább keres olyan embereket akik akarnak veled lenni.

2014. nov. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
először is gondold végig, hogy nem tettél-e valamit, ami miatt nem hívnak. mondjuk egy időben sorozatosan lemondtad a meghívásaikat vagy valami. hátha van valami oka. ha nincs semmi, akkor ők valószínűleg nem igaz barátaid, csak haverok, akik ráduntak. ne pazarold rájuk az energiádat.
2014. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HalandoVegtelen ***** válasza:
Beszeld meg veluk ezt a dolgot, ha peddig elensegesen lepnek fel, kifogasokat kjeresnek valoszinu ahogy az elotem szolok emlitettek csak haverok, nehez igazi baratot talalni ritka dolog es nagy kincs, de az ember vagyik ra ezert surun ramondjuk, kivetitsuk olyan emberekre is az erzelmeinket akik csak hetkoznapi haverok, akikrol tudjuk hogy jonnek-mennek az eletunkben.
2014. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!