Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van az hogy akik a...

Miert van az hogy akik a barataimnak mondjak magukat ezt teszik velem? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Ez egy eleg hosszu sztori.

Tavaly mikor korhazba kerultem (1 hetig nem voltam suliban) egyik baratnom se hivot fel h mi van veled v vmi ez eddig meg oke is de h aztan egyik bnok azt allitota h en azt mondtam neki h nem vagyok szuz es anyam szemebe merte mondani.. Az o anyja feltorte a facem mert szerinte bajba kevernem a lanyat.

Masik bnom meg total hulyenek nez engem ossze vissza beszel rolam es kitalal dolgokat . Aztan amit elmondok neki tovabb adja v "veletlenul el szolja magat."

Van egy masik bnom csak facen beszelunk mivel messze lakunk egymastol. Eddig o benne biztam legjobban mikor ki akadt ott voltam neki es o is nekem de most o is meg valtozott figyelembe se vesz nem is erdeklem mar ot 2 napja nem beszeltunk es mintha fel se tunt volna neki.

Fiu baratom at vert folyton hazudik es ha szenbesited vele mindig tagad es elegbekepzelt let mostansag.


Nem tudm mit kene csinalnom. Beszelni veluk vagy el feledni??

Nincs tobb 'baratom' es neheen is baratkozom.


2014. okt. 28. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

"Az o anyja feltorte a facem"

Elhivatott nő lehet:D

2014. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon -,-''
2014. okt. 28. 21:10
 3/6 anonim válasza:
Nem ismerlek, ezért elég nehéz választ írnom. Nem lehet, h kicsit te is hibás vagy? Ne érts félre nem megbántani akarlak, csak szimplán segíteni. Az állitólagos barátaid v barátaid elég bunkónak és furcsának tünnek. Nem voltam még ilyen helyzetben, ezért nehezen is tudom magamat a te helyzetedbe beleképzelni, de talán én azt tenném, h vagy hagynám öket a francba és tovább lépnék másik társoságot keresve (tudom, h írtad azt is, h nehezen barátkozol, de nincs sokkal jobb ötletem) vagy pedig, ha van suli psichológusotok, akkor hozzá fordulni. A suli psicholøgus baromira nem ciki, nehogy azt hidd, hmost dili dokihoz akarlak küldeni! Szerintem, ha nehezen barátkozol, akkor az utóbbit válaszd én azt tenném. Ha pedig nincs suli pszichológus akkor sima psichohoz menj! És még van egy egyszerübb út is ezeknél: fordulj az anyukádhoz, tisztázz vele mindent és ö ajánljon.
2014. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocs, nem pont a kérdésedre válaszoltam:/ de, ami a kérdêst illeti kérdezd meg tölük! Vagy nem lehet , h féltékenyek rád?Amúgy szerintem ne tekinstd öket barátaidnak, ha te mindent megtettél értük!
2014. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan ezt tapasztaltam a barátaimtol, pedig 7 napbol 5 napot szinte velük töltöttem.Nem hiszem hogy ez így rendes dolog,vagy valamit benéztünk de nagyon.A többihez hát nem tudom erősebb jelszó kell :)Nem kell mindenki szavára adni,de azért 1-2 közeli barátéra muszály .
2014. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2014. okt. 29. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!